پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: سرمربی تیم ملی نوجوانان درباره فرایند آماده‌سازی تیمش و انتخاب بازیکنان توضیحاتی ارائه داد. به گزارش رسانه ۷،حسین عبدی، سرمربی تیم فوتبال نوجوانان ایران صبح سه‌شنبه در کنفرانس مطبوعاتی خود اظهار کرد: ما کار خودمان را ۲۷ اسفند شروع کردیم. در ابتدا با چند باشگاه لابی‌های خاصی انجام دادیم […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

حسین عبدی

سرمربی تیم ملی نوجوانان درباره فرایند آماده‌سازی تیمش و انتخاب بازیکنان توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش رسانه ۷،حسین عبدی، سرمربی تیم فوتبال نوجوانان ایران صبح سه‌شنبه در کنفرانس مطبوعاتی خود اظهار کرد: ما کار خودمان را ۲۷ اسفند شروع کردیم. در ابتدا با چند باشگاه لابی‌های خاصی انجام دادیم و با مربی‌های زیادی صحبت کردیم. ما این کار را تا ۱۲ فروردین بدون تعطیلی انجام دادیم. بعد از آن اردویی نداشتیم و بیش‌تر سعی کردیم بازیکنان را بشناسیم. ما در این مسیر هم‌چنین از نظر مربیان برای شناخت بازیکنان استفاده کردیم.
او ادامه داد: یکی از این تیم‌ها باشگاه استقلال بود. تیم‌هایی مثل مقاومت، سایپا و پیکان به ما مشاوره دادند. از آقای یاوری هم مشاوره گرفتیم. در سه سری اردوهای انتخابی برگزار کردیم. در اردیبشهت‌ماه در ۲ اردو توانستیم بیش‌ از ۲۰۰ بازیکن را زیر نظر بگیریم؛ بازیکنانی که فدراسیون رصد کرده و بازیکنانی که از باشگاه‌ها به ما معرفی شدند. بازیکنان در اردوهای شبانه روزی مشارکت داشتند. در خردادماه بازیکنان امتحان داشتند. سن آن‌ها ۱۵ سال است و این خیلی مهم است. باید کاری کنیم که از نظر اجتماعی هم روند عادی‌شان را طی کنند.
ادامه دارد…

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار روز ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.