پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷ و به نقل از سایت کنفدراسیون آسیا، رقابت‌های قهرمانی جوانان در آسیای میانه در حال برگزاری است و تیم ملی جوانان ایران با هدایت سیروس پورمحمدی توانسته در تمام بازی‌ها با قدرت ظاهر شود. ملی‌پوشان ایرانی بعد از کسب پیروزی ۴ بر صفر مقابل ترکمنستان خودشان […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷ و به نقل از سایت کنفدراسیون آسیا، رقابت‌های قهرمانی جوانان در آسیای میانه در حال برگزاری است و تیم ملی جوانان ایران با هدایت سیروس پورمحمدی توانسته در تمام بازی‌ها با قدرت ظاهر شود. ملی‌پوشان ایرانی بعد از کسب پیروزی ۴ بر صفر مقابل ترکمنستان خودشان را به عنوان یکی از مدعیان جدی قهرمانی مطرح کردند. ایران که در بازی نخست توانست ازبکستان را با دو گل شکست دهد در دیدار مقابل ترکمنستان هم با چهار گل به برتری رسید.

آریا بزرگر توانست یکی از گل‌های ایران را به ثمر برساند. حسین زواری از روی یک ضربه ایستگاهی گل دوم را به ثمر رساند. حسین بیژنی توانست گل سوم ایران را به ثمر برساند و در ادامه سید رضا موسویان گل چهارم ایران را در این مسابقه به ثمر رساند.

تیم ملی جوانان ایران باید در سومین دیدار خود در این دوره از رقابت‌ها امشب (سه‌شنبه) مقابل افغانستان قرار گیرد اما حساس‌ترین بازی که بازی آخر خواهد بود پنج‌شنبه هفته جاری برگزار می‌شود و دو تیم ملی جوانان ایران و تاجیکستان برای قهرمانی در این رقابت‌ها برابر هم قرار خواهند گرفت.

البته در کنار ایران و تاجیکستان، ازبکستان هم شانس قهرمانی در این رقابت‌ها را دارد.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.