پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: ژوزه مورینیو درست می‌گوید که تیم دوم منچسترسیتی هم شانس قهرمانی در لیگ برتر دارد. به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میل، وقتی از ژوزه مورینیو، کارشناس اسکای اسپورت سوال شد که کدام تیم‌ها امسال مدعی قهرمانی در لیگ برتر هستند پاسخ داد: منچسترسیتی، لیورپول، تاتنهام و […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

ژوزه مورینیو درست می‌گوید که تیم دوم منچسترسیتی هم شانس قهرمانی در لیگ برتر دارد.

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میل، وقتی از ژوزه مورینیو، کارشناس اسکای اسپورت سوال شد که کدام تیم‌ها امسال مدعی قهرمانی در لیگ برتر هستند پاسخ داد: منچسترسیتی، لیورپول، تاتنهام و تیم B منچسترسیتی. او عنوان کرد سیتی به قدری بازیکن خوب و با کیفیت دارد که تیم دوم این تیم نیز شانس قهرمانی در لیگ برتر دارد.

همین گفته‌ها سبب شده به بررسی این صحبت مورینیو بپردازیم و متوجه می‌شویم که مربی پرتغالی اظهار نظر درستی درباره تیم سیتی داشته است.

تیم اول منچسترسیتی: ادرسون، لاپورته، کایل واکر، جان استونز، اولکساندر زینچنکو، کوین دی بروین، فرناندینیو، داوید سیلوا، برناردو سیلوا، سرخیو آگوئرو و رحیم استرلینگ.

تیم دوم منچسترسیتی: کلودیو براوو، نیکولاس اوتامندی، کانسلو، رودری، بنجامین مندی، گارسیا، گوندوگان، فیل فودن، ریاض محرز، لروی سانه، گابریل ژسوس.

تیم دوم سیتی از آن نظر شانس قهرمانی دارد که همین چند روز پیش کانسلو از یوونتوس با ۶۰ میلیون پوند خریداری شد ولی جایی در ترکیب اصلی تیمش ندارد یا حضور دو مهاجم اصلی برزیل و آرژانتین در خط حمله این تیم. 

فقط دو بازیکن تیم B منچسترسیتی یعنی بنجامین مندی و کانسلو بیش از ۱۰۰ میلیون پوند هزینه روی دست سیتی گذاشته است.

همین ترکیب نفرات عالی باعث شد که سیتی فصل قبل اولین تیم تاریخ انگلیس باشد که هر چهار جام داخلی انگلیس (خیریه، اتحادیه، لیگ برتر و جام حذفی) را به دست آورد و در شروع فصل نیز توانست پنجمین جام پیاپی داخلی را با شکست لیورپول در جام خیریه به دست بیاورد. منچسترسیتی فصل جدید لیگ برتر را با قدرت شروع کرد و توانست با پنج گل وستهام را در خانه خود در لندن در هم بکوبد و نشان دهد امسال هم برای سویمن سال پیاپی مدعی قهرمانی در لیگ برتر است.

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار روز ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.