پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش خبرگزاری فارس، دور جدید تمرین تیم نوجوانان ایران صبح امروز در زمین شماره یک آکادمی ملی فوتبال آغاز شد و بازیکنان به مرور دستورات کادرفنی پرداختند.  پیش از شروع تمرین حسین عبدی سرمربی نوجوانان در کنفرانسی خبری به توضیح درباره بازی‌های قبلی این تیم و همچنین برنامه‌های […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش خبرگزاری فارس، دور جدید تمرین تیم نوجوانان ایران صبح امروز در زمین شماره یک آکادمی ملی فوتبال آغاز شد و بازیکنان به مرور دستورات کادرفنی پرداختند. 

پیش از شروع تمرین حسین عبدی سرمربی نوجوانان در کنفرانسی خبری به توضیح درباره بازی‌های قبلی این تیم و همچنین برنامه‌های پیش‌رو پرداخت و به همین خاطر تمرین بازیکنان با چند دقیقه تأخیر آغاز شد. 

بازیکنان پس از ورود به زمین به گرم کردن و انجام کار با توپ مشغول شدند، آنها در ابتدا به مرور برنامه‌هایی برای پاسکاری پرداختند و سپس به دو گروه تقسیم شدند و هر گروه شامل دو دسته مدافع و مهاجم در یک نیمه زمین کارهای هجومی و همچنین برنامه‌های دفاعی را مرور کردند. در این بخش از تمرین، حسین عبدی،‌ مسعود عالی پور و همچنین محمدرضا مهدوی نکات لازم  را در خصوص پوشش‌های دفاعی یا برنامه‌های حمله‌ای به بازیکنان گوشزد می‌کردند  و از ا»ها می‌خواستند این نکات را با دقت هر چه بیشتر انجام بدهند. 

پس از پایان این بخش، بازیکنان زیرنظر مهدوی و عالیپور به سرد کردن مشغول شدند و دروازه‌بان‌ها زیرنظر حاج اسکویی تمرینات اختصاصی‌شان را انجام دادند و در دقایق پایانی جلسه تمرینی به زدن ضربات بلند و همچنین شروع مجددها زیرنظر مربی دروازه‌بان‌ها مشغول شدند. 

انتهای پیام/ا

منبع خبر: فارس

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.