پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: یک عضو هیات مدیره باشگاه استقلال می‌گوید که مدیران این باشگاه برای استقلال حاشیه‌سازی نمی‌کنند. به گزارش رسانه ۷،اسماعیل خلیل‌زاده، عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در گفت‌وگویی رادیویی درباره انتشار خبر تهدید به استعفای استراماچونی در رسانه‌های ایتالیایی و جمهوری چک اظهار کرد: من دیروز صبح متوجه شدم که […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

یک عضو هیات مدیره باشگاه استقلال می‌گوید که مدیران این باشگاه برای استقلال حاشیه‌سازی نمی‌کنند.

به گزارش رسانه ۷،اسماعیل خلیل‌زاده، عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در گفت‌وگویی رادیویی درباره انتشار خبر تهدید به استعفای استراماچونی در رسانه‌های ایتالیایی و جمهوری چک اظهار کرد: من دیروز صبح متوجه شدم که چنین خبری در رسانه‌های خارجی کار شده و به همین دلیل با تماسی که با آقای فتحی داشتم پیگیر این ماجرا شدم. پس از این تماس مطلع شدم که استعفایی در کار نیست و نامه رسمی به باشگاه نیامده و چیزی که به باشگاه اعلام شده استعفا نبوده است. یکسری اختلاف سلیقه بین باشگاه و استراماچونی رخ داده که یکی از آنها نیامدن آقای میلیچ بود که این اتفاق هم تقصیر باشگاه نبود و آقای فتحی هم دیروز (دوشنبه) در اخبار ورزشی توضیح داد.

وی ادامه داد: اتفاقی که برای میلیچ افتاد باعث ناراحتی آقای استراماچونی شد و بحث‌های جزئی دیگری هم وجود داشت که باعث ناراحتی استراماچونی شد ولی شبکه‌های مجازی و خبرگزاری‌ها این اتفاق را بزرگ کردند. باید در جریان باشیم که با استراماچونی قرارداد داریم و به نظر من یک مربی حرفه‌ای چند روز مانده به لیگ برتر از سمتش استعفا نمی‌دهد و این اتفاق نشدنی است.

این عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در واکنش به این‌که استراماچونی سابقه انجام چنین کاری را در اسپارتا پراگ داشته گفت:‌ من در جریان چنین اتفاقی نبودم ولی از دیروز با پیگیری‌هایی که داشتم فهمیدم چنین اتفاقی رخ نمی‌دهد و استراماچونی به کارش ادامه می‌دهد.

خلیل‌زاده که در برنامه “تهران ورزشی” رادیو تهران صحبت می‌کرد، در ادامه در پاسخ به این‌ پرسش که چه جزئیات دیگری باعث ناراحتی استراماچونی شد، توضیح داد: بالاخره استقلال باشگاه بزرگی است. ما مدتی باشگاه را از حاشیه دور کردیم و بازیکنان بزرگی را وارد کشور کردیم. ما خود استراماچونی را به استقلال آوردیم و مشکلات مالی را حل کردیم. یک مقدار حاشیه‌سازها در این ماجرا نقش دارند. یک عده‌ای هستند که برای استقلال حاشیه می‌سازند و دوست دارند باشگاه را به حاشیه ببرند. استراماچونی مربی بزرگی است و ما در حال حاضر از نادانی بعضی از دوستان صدمه می‌بینیم. ما این قول را به هواداران می‌دهیم که چنین اجازه‌ای به آنها نخواهیم داد.

در ادامه مجری برنامه خطاب به عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت که باید مدیران این باشگاه قبول کنند که خودشان برای استقلال حاشیه‌سازی می‌کنند که یکی از این حاشیه‌سازها ناتوانی باشگاه استقلال در گرفتن ویزا برای میلیچ بود.

خلیل‌زاده در پاسخ بیان کرد: ما از هفته گذشته کارهای لازم را برای حضور میلیچ در ایران انجام دادیم. میلیچ به ایران آمد و بخشی از کارها را انجام داد، حتی وزارت ورزش و جوانان، وزارت امور خارجه و تشریفات باشگاه هم تلاش‌هایی کردند ولی هنگام ورود میلیچ به خاطر تصمیم نهادی که در فرودگاه حضور داشته نتوانست وارد ایران شود. میلیچ ظرف امروز و فردا وارد ایران می‌شود. ما به دنبال ورود او بودیم و با او توافق کردیم و اتفاقی که یکشنبه رخ داد از سوی باشگاه نبود و ما حاشیه نساختیم. در این میان یک دستگاه آمده و گفته باید نظارت بیشتری شود پس این حاشیه را باشگاه نساخته است به همین دلیل کسانی که به دنبال بهره بردن از این حاشیه‌ها هستند نمی‌توانند کاری بکنند. فدراسیون فوتبال هم نامه مربوط به مقدمات حضور میلیچ را صادر کرده بود.

ادامه دارد…

منبع خبر: ایسنا

آخرین اخبار روز ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.