پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت:در بین هواداران استقلال افراد مریضی هستند که می‌خواهند جو را علیه استقلال کرده و تیم را به حاشیه ببرند اما هوادار واقعی که من می‌شناسم همیشه پشت تیمش بوده است. به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، جواد زرینچه در خصوص دیدار […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت:در بین هواداران استقلال افراد مریضی هستند که می‌خواهند جو را علیه استقلال کرده و تیم را به حاشیه ببرند اما هوادار واقعی که من می‌شناسم همیشه پشت تیمش بوده است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، جواد زرینچه در خصوص دیدار روز گذشته تیم استقلال مقابل پیکان که با حواشی‌ای هم همراه بود صحبت‌های زیر را انجام داد:

 

*شما در مورد بازی استقلال و پیکان چه صحبتی دارید؟

من هیچ بحث فنی ندارم اما در مورد مسائلی که روز گذشته روی سکوها اتفاق افتاده، صحبت خواهم کرد.

 

*ظاهرا حواشی‌ای هم ایجاد شده بود.

بله، متاسفانه عده‌ای به من فحاشی کردند و شعار «حیا کن، رها کن» سر دادند که من از آنها تشکر می‌کنم. دستشان درد نکند. اما وقتی این شعارها را سر می‌دهند؛ یعنی مشکلاتی وجود دارد که باید آنها را بازگو کرد. اینها که شعارهایی می‌دهند دشمن استقلال هستند و من باید خیلی شفاف در موردشان صحبت کنم. هواداران استقلال تحت هر شرایطی پشت تیمش می‌ایستد و علیه کسی موضع نمی‌گیرد. زمانی که چند نفر درک نمی‌کنند استقلال میزبان مسابقه نیست، من باید چه کاری انجام بدهم؟ من هوادار استقلال را زمانی که این تیم در دسته سوم بود شناختم، آنها از تیمشان حمایت می‌کردند و ذره‌ای کم نمی‌آوردند ولی الان یک عده فقط هدفشان نابودی استقلال است و هر کاری دلشان بخواهد می‌کنند.

 

*اما عده‌ای پشت درها معتقد بودند آنها باید وارد ورزشگاه می‌شدند.

من از شما می‌پرسم؛ مگر از روزی که جواد زرینچه سرپرست استقلال شده تماشاگران کم و بیش به داخل ورزشگاه و تمرینات نیامده‌اند؟ مگر میزبان مسابقه دیروز استقلال بوده که هواداران از ما خرده می‌گیرند؟مسئول حراست استادیوم دیروز اعلام کرد بازی با درخواست سرمربی تیم پیکان پشت درهای بسته باید برگزار شود و ما هم میهمان آنها بودیم. چه کار باید انجام می‌دادیم؟ هر زمان که تماشاگران به محل تمرین ما آمدند، سعی کردم آنها را راه بدهم. پریروز هم با سرمربی تیم صحبت کردم و از او خواهش کردم هم هواداران و هم خبرنگاران هفته‌ای یک جلسه در تمرین باشند. آیا من باید فحش بشنوم و علیه من شعار بدهند؟ به نظرم این رفتارها خطی است.

 

*یعنی چه؟

این جور رفتارها به جز ضربه به تیم استقلال و اینکه انسجام تیم ما را بگیرد، چیز دیگری ندارد. هواداران ما نباید به دنبال آدم‌ها و افراد باشند و باید استقلال را حمایت کنند. اگر آنها حامی تیم ما باشند، من با تیم امسال قول قهرمانی می‌دهم، اما اگر به دنبال منافع افراد و اشخاص باشند، هرگز نمی‌توانند قهرمانی استقلال را ببینند، چون همیشه این رفتارها به ما ضربه می‌زند.

 

*منظور شما از برخی آدم‌ها و برخی افراد چیست؟ شاید هواداران بخواهند خیلی چیزها را بدانند.

۵۰ تا ۱۰۰ نفر روز گذشته پشت درها شعار می‌دادند «فتحی حیا کن، استقلال را رها کن». سوال من این است؛ آیا فتحی کاری کرده که شعار حیا کن، رها کن باید بشنود؟ این شعارها معنی دارد. در بین این آدم‌ها، افرادی مریض هستند که از افراد دیگری خط می‌گیرند که آن فرد خودش هم مریض است. البته من آنها را خوب می‌شناسم و امروز هم به امیرحسین فتحی گفتم؛ اگر شما حرفی درباره آنها نمی‌زنید، من می‌زنم. به مدیرعامل باشگاه گفتم شفاف مشکلات را به هواداران بگوید؛ چون اگر هوادار استقلال پشت تیمش باشد، مطمئنا هم باشگاه موفق می‌شود و هم تیم انسجام پیدا می‌کند. تمام هم و غم ما این است که امسال استقلال قهرمان شود و ما دوست داریم با وجود مشکلات، تیم را به عنوان قهرمانی برسانیم، اما با این رفتارها نمی‌شود.

 

*البته قبول کنید مشکلات هم هست.

صد درصد. مگر می‌شود مشکلی نباشد؟ مشکل وجود دارد، اما نباید بعضی افراد با این رفتارها روی تیم استقلال اثر بگذارند.

 

*این چند نفری که مقابل باشگاه تجمع کرده‌اند، جزو همان افراد دیروز هستند؟

نه، ممکن است در بین این تماشاگران افراد دلسوز هم وجود داشته باشد، اما تماشاگر استقلال باید باهوش باشد و راه افرادی که دوست دارند تیم ما دچار چالش شود را نروند. بازهم می‌گویم یکسری افراد واقعا دلسوز استقلال هستند و به آنها خرده‌ای نیست. من چیزی را کتمان نمی‌کنم. یک مشکلات اداری وجود داشته و صحبت‌هایی هم بین فتحی و استراماچونی انجام شده و اگر هم مسئله‌ای بوده حل می‌شود، اما جریان آنقدر بزرگ نیست که شما بخواهید فکر کنید تبدیل به بحران شده است.

 

*یعنی خیال تماشاگران استقلال از بابت استراماچونی راحت باشد؟

چرا نباشد؟ ما تمرین داریم، سرمربی تیم شب گذشته برنامه تمرینی‌اش را اعلام کرده و امروز هم در زمین تهرانسر تمرین می‌کنیم و پنجشنبه هم با عقاب بازی می‌کنیم. مشکلات هم همه حل شده و تماشاگران نگران نباشند و مطمئن باشید کار را خوب پیش می‌بریم.

 

*تکلیف دروازه‌بان دوم چه شد؟

بهزاد غلامپور با یک دروزاه‌بان صحبت کرده و قرار است او از امروز در تمرینات شرکت کند تا وضعتیش را بسنجیم.

۱۸۷۰

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.