پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: قرارداد قرضی پریشیچ بندی ۲۰ میلیون یورویی برای دائمی شدن دارد. به گزارش وبسایت نود و با اعلام رسمی باشگاه بایرن مونیخ، ایوان پریشیچ وینگر ۳۰ ساله و کروات باشگاه اینترمیلان با قراردادی قرضی و به مدت یک فصل به بایرن مونیخ پیوسته است. قرارداد قرضی پریشیچ، که به […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

قرارداد قرضی پریشیچ بندی ۲۰ میلیون یورویی برای دائمی شدن دارد.

به گزارش وبسایت نود و با اعلام رسمی باشگاه بایرن مونیخ، ایوان پریشیچ وینگر ۳۰ ساله و کروات باشگاه اینترمیلان با قراردادی قرضی و به مدت یک فصل به بایرن مونیخ پیوسته است.

قرارداد قرضی پریشیچ، که به همراه کرواسی نایب قهرمان جام جهانی ۲۰۱۸ شده است، تا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۰ اعتبار دارد و بایرن مونیخ می‌تواند در پایان این قرارداد با پرداخت ۲۰ میلیون یورو، آن را دائمی کند.

پریشیچ که از سال ۲۰۱۵ تاکنون در اینترمیلان حضور داشته، با فضای بوندسلیگا بیگانه نیست. او در می ۲۰۱۱ از بروژ به دورتموند پیوست و برای یک فصل و نیم پیراهن این باشگاه را به تن کرد. او عضوی از تیم یورگن کلوپ بود که توانست در فصل ۱۲-۲۰۱۱ به دوگانه داخلی فوتبال آلمان برسد. آمار او با پیراهن دورتموند ثبت ۱۲ گل در ۶۴ مسابقه است.

پریشیچ در ژانویه ۲۰۱۳ با قراردادی ۸ میلیون یورویی به وولفسبورگ پیوست و دو فصل و نیم هم برای گرگ ها به میدان رفت. قهرمانی در جام حذفی آلمان در فصل ۱۵-۲۰۱۴ و فتح سوپرجام آلمان در سال ۲۰۱۵ افتخاراتی است که او به همراه وولفسبورگ کسب کرد. آمار او برای وولفسبورگ هم ۲۱ گل در ۸۸ مسابقه بود. 

حسن صالح‌حمیدزیچ مدیر ورزشی بایرن مونیخ درباره بازیکن جدید این تیم می‌گوید: “با توجه به تجربه فراوان در عرصه بین المللی، ایوان از همین ابتدا به ما کمک خواهد کرد. او تکنیک خوبی دارد و در حملات انعطاف زیادی از خود نشان می‌دهد. مطمئنم با توجه به شناختی که از بوندسلیگا و نیکو کواچ دارد، خیلی زود در تیم جا می‌افتد.”

پریشیچ نیز درباره بازگشت خود به بوندسلیگا می‌گوید: “خوشحالم که به آلمان بازگشته ام. بایرن یکی از بزرگترین تیم های اروپا است. هدف ما پیشروی در بوندسلیگا، جام حذفی و البته لیگ قهرمانان اروپاست.”

۷۷۱۲

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.