پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش خبرگزاری فارس، چندی پیش کمیته انضباطی فدراسیون والیبال بعد از تشکیل جلسه پیرامون درخواست باشگاه سایپا در خصوص تعیین وضعیت سلیم چپرلی بازیکن تیم پیکان در لیگ سال ۱۳۹۷، رای نهایی خود را صادر کرد. در این رای آمده بود که «قرارداد بازیکن سلیم چپرلی با باشگاه […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش خبرگزاری فارس، چندی پیش کمیته انضباطی فدراسیون والیبال بعد از تشکیل جلسه پیرامون درخواست باشگاه سایپا در خصوص تعیین وضعیت سلیم چپرلی بازیکن تیم پیکان در لیگ سال ۱۳۹۷، رای نهایی خود را صادر کرد.

در این رای آمده بود که «قرارداد بازیکن سلیم چپرلی با باشگاه پیکان دارای اعتبار تشخیص داده شد اما از آنجا که عمل بازیکن از مصادیق انعقاد قرارداد با دو باشگاه در یک سال بوده است و عمل نامبرده بر خلاف مقررات آیین نامه سازمان لیگ صورت گرفته است، با استناد به اختیار حاصل از ماده ۴ آیین نامه انضباطی، سلیم چپرلی به شش جلسه محرومیت از حضور در مسابقات لیگ برتر سال ۱۳۹۸ و مبلغ دویست میلیون ریال جریمه نقدی محکوم گردید.»

باشگاه سایپا نسبت به این موضوع اعتراض کرده و منتظر نظر جدید کمیته انضباطی است. سایپایی‌ها معتقد هستند که این بازیکن عضوی از سایپا است و باید به این تیم بازگردد.

گفته می‌شود درصورتی که رای کمیته انضباطی درمورد سلیم چپرلی تغییر نکند سایپایی‌ها یک دریافت کننده جدید جذب خواهند کرد.

انتهای پیام/س

منبع خبر: فارس

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.