پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، حساسیت فدراسیون فوتبال مبنی بر بلیت فروشی الکترونیکی با توجه به شماره صندلی ورزشگاه‌ها برای نوزدهمین دوره لیگ برتر سبب شده بود تا باشگاه‌های استقلال تهران و پرسپولیس در آستانه واگذاری این موضوع به بخش خصوصی تحت نظر فدراسیون باشند.موضوعی که واکنش مدیران عامل دو باشگاه را […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، حساسیت فدراسیون فوتبال مبنی بر بلیت فروشی الکترونیکی با توجه به شماره صندلی ورزشگاه‌ها برای نوزدهمین دوره لیگ برتر سبب شده بود تا باشگاه‌های استقلال تهران و پرسپولیس در آستانه واگذاری این موضوع به بخش خصوصی تحت نظر فدراسیون باشند.
موضوعی که واکنش مدیران عامل دو باشگاه را به همراه داشت. استقلال و پرسپولیس که حدود یک سال از فروش بلیت بازی‌های خود در ورزشگاه آزادی را از طریق سامانه اینترنتی بر عهده دارند حاضر به فسخ قرارداد با شرکت طرف قرارداد خود در این امر نشدند.
آن‌ها پیشنهاد مسئولان فدراسیون فوتبال مبنی بر واگذاری بلیت فروشی را رد کردند و به توافقات لازم برای ادامه بلیت فروشی خود در دیدار‌هایی که میزبان هستند دست یافتند.
باشگاه استقلال و پرسپولیس تعهد داده اند که به محض آمادگی شرایط فروش صندلی‌ها با شماره‌های مختص خود این اقدام را در سامانه ایجاد کرده تا تماشاگر بتواند صندلی خود را خریداری کند.
در صورتیکه باشگاه‌های لیگ برتری در این زمینه نتوانند انتظارات سازمان لیگ را برآورده کنند مجبور به واگذاری بلیت فروشی خواهند شد.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.