پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، علیرضا بیرانونددر دیدار پرسپولیس و پارس جنوبی جم با یکی از مأموران نیروی انتظامی برخورد بدی داشت و او را با دو دستش، به سمت دیگری هُل داد. موضوعی که در فضای مجازی نیز سر و صدای زیادی به پا کرد و پای کمیته اخلاق به […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، علیرضا بیرانونددر دیدار پرسپولیس و پارس جنوبی جم با یکی از مأموران نیروی انتظامی برخورد بدی داشت و او را با دو دستش، به سمت دیگری هُل داد. موضوعی که در فضای مجازی نیز سر و صدای زیادی به پا کرد و پای کمیته اخلاق به این جنجال باز شد. در حکم ابتدایی، بیرانوند با محرومیت مواجه شد، اما توضیحات او، همه چیز را تغییر داد تا کمیته انضباطی صاحب پرونده شود. حکم انضباطی این بازیکن، محرومیت سه جلسه‌ای، اما تعلیقی بود. بیرانوند برای جمع و جور کردن این ماجرا، به دنبال آن بود که دیداری با مأمور مد نظر داشته باشد و به همین علت، دست سیدجلال حسینی و حسین ماهینی که خودش اهل بوشهر است را گرفت و راهی بندر شد.
آن‌ها صبح روز یک‌شنبه گذشته، با پرواز مستقیم از تهران راهی بوشهر شدند و مستقیماً از فرودگاه به یک کافه رو به دریا به نام «کافه دلفین» رفتند که متعلق به دوست صمیمی حسین ماهینی بود. پس از ساعاتی، پدر ماهینی به همراه فردی به نام حاج‌رسول ابراهیمی که از جمله تاجران خوشنام شهر بوشهر است، در کنار سه بازیکن پرسپولیس راهی فرماندهی نیروی انتظامی این شهر شدند. در این جلسه، فرمانده نیروی انتظامی بوشهر به همراه استوار یکم افشین مهدویان، همان مأمور مد نظر حاضر بودند و صحبت‌های بازیکنان پرسپولیس را شنیدند. پدر ماهینی که همشهری استوار مهدویان است، در ابتدا بحث را شروع کرد و ابراهیمی موضوع را ادامه داد. بعد از آن، نوبت به سیدجلال حسینی رسید. کاپیتان سرخپوشان گفت: «مأموران یگان ویژه و سایر یگان‌های نیروی انتظامی همیشه حامی ما بوده‌اند و هرگز در هیچ شهری ما را تنها نگذاشتند. به یاد نداریم با حضور مأموران نیروی انتظامی، پرسپولیسی‌ها آب در دل‌شان تکان خورده باشد. حالا هم برای تقدیر از حمایت‌های شما به اینجا آمدیم.»
علیرضا بیرانوند نیز در جلسه، ضمن عذرخواهی از رفتار خود، گفت: «دوست ندارم به آن زمان برگردم، اما تحت تأثیر جو ورزشگاه قرار گرفتم و فکر نمی‌کردم استوار مهدویان، از جمله مأموران یگان امداد باشد.»
این جلسه با خوبی و خوشی به اتمام رسید و بیرانوند توانست رضایت مأمور مورد اشاره و فرمانده نیروی انتظامی بوشهر را به دست آورد.
در بازگشت، پرسپولیسی‌ها مستقیماً راهی خانه پدری حسین ماهینی شدند و تا حدود ساعت ۱۹ که در بوشهر بودند، در منزل ماهینی ماندند. آن‌ها وقتی قصد حضور در فرودگاه را داشتند، مورد استقبال جالب مردم خونگرم بوشهر قرار گرفتند و حسابی دور و برشان شلوغ شد. یکی از طرفداران پرسپولیس به سراغ سیدجلال حسینی رفت و از او خواست امسال هم با درایت خود، حواشی اطراف تیم را کاهش بدهد و سپس به ماهینی گفت: «امید ما طرفداران پرسپولیس در بوشهر، به رفتار و عملکرد تو است. امیدوارم امسال هم بهترین بازی‌هایت را برای تیم محبوب‌مان انجام بدهی.» عکس سلفی با بیرانوند نیز به اوج خود رسید و حتی برخی از کارکنان فرودگاه بوشهر نیز زمانی برای این کار پیدا کردند.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.