پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: سخنگوی باشگاه ذوب آهن گفت: ورزشگاه فولاد شهر برای میزبانی در هفته نخست لیگ برتر مقابل سایپا آماده خواهد شد. به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، احمد جمشیدی درباره شکست ۴ بر۳ تیم فوتبال ذوب آهن مقابل الاتحاد عربستان در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

سخنگوی باشگاه ذوب آهن گفت: ورزشگاه فولاد شهر برای میزبانی در هفته نخست لیگ برتر مقابل سایپا آماده خواهد شد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، احمد جمشیدی درباره شکست ۴ بر۳ تیم فوتبال ذوب آهن مقابل الاتحاد عربستان در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و حذف از این رقابت‌ها گفت: با توجه به بازی رفت دو تیم که با نتیجه ۲ بر یک شکست خورده بودیم, با تک گل‌مان خیلی امیدوار بودیم نتیجه خوبی بگیریم, اما متاسفانه اشتباهات و ناهماهنگی‌هایی در تیم به خصوص در خط دفاع رخ داد که باعث شکست دوباره ما در بازی برگشت شد.

وی ادامه داد: متاسفانه در این بازی دروازه‌بان ما اشتباه سهوی کرد و یک گل خیلی بد دریافت کردیم. همین مسئله روی روحیه بچه‌ها تاثیر گذاشت و تیم دیگر نتواند تمرکزش را حفظ و نتیجه لازم را کسب کند. اگر این اشتباهات رخ نمی‌داد مطمئناً می‌توانستیم مقابل الاتحاد به پیروزی برسیم اما فشار زیادی روی خط دفاع وارد شد و بازیکنان دچار اشتباهاتی شدند.

سخنگوی باشگاه ذوب آهن درباره اینکه حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ در تشریح آخرین وضعیت ورزشگاه‌های تیم‌های لیگ برتری اعلام کرده که بازی هفته نخست ذوب آهن مقابل سایپا به دلیل عدم آمادگی ورزشگاه فولادشهر در خارج از اصفهان برگزار خواهد شد، تصریح کرد: من به همراه تیم در دوحه بودم و از این مسئله خبر ندارم و چیزی نشنیدم, اما کارخانه کار‌‌های آماده‌سازی ورزشگاه را دنبال می‌کند.

جمشیدی افزود: کار نصب دوربین‌های مدار بسته در ورزشگاه توسط حراست کارخانه در حال انجام است و قرارداد نصب گیت‌های الکترونیکی نیز قرار بود بسته شود. باشگاه ذوب آهن درگیر مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بود اما با این حال کار نصب دوربین‌ها تمام شده و کار نصب گیت‌ها نیز هم ظرف چند روز آینده انجام می‌شود و مشکلی وجود نخواهد شد.

وی در واکنش به این سؤال که درصورت عدم آمادگی ورزشگاه فولادشهر, ذوب آهن در کدام شهر از سایپا میزبانی خواهد کرد, به تسنیم گفت: مطمئناً ورزشگاه فولاد شهر را برای ۳۱ مرداد‌ماه که قرار است لیگ آغاز شود آماده خواهیم کرد و از این بابت نگرانی نداریم. هنوز به برگزاری بازی در شهر دیگر فکر نکرده‌ایم و در یکی, دو روز آینده این موضوع را بررسی و اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

۱۸۷۰

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.