پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، پیشکسوتان استقلال ساعت ۱۷ چهارشنبه این هفته در ورزشگاه شهید شیرودی پا به توپ می‌شوند و به مصاف کودکان مبتلا به سیستینوزیس می‌روند.به گزارش مدال، آنچه ستاره‌های آبی پوش دهه‌های قبل را بعد از مدت‌ها به امجدیه تهران می‌کشاند، بازی خیریه به نفع کودکان بیمار تحت حمایت […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، پیشکسوتان استقلال ساعت ۱۷ چهارشنبه این هفته در ورزشگاه شهید شیرودی پا به توپ می‌شوند و به مصاف کودکان مبتلا به سیستینوزیس می‌روند.
به گزارش مدال، آنچه ستاره‌های آبی پوش دهه‌های قبل را بعد از مدت‌ها به امجدیه تهران می‌کشاند، بازی خیریه به نفع کودکان بیمار تحت حمایت بنیاد نیکوکاری فرشته هاست.
تماشای این دیدار برای عموم رایگان است و هدف ستاره‌های آبی آشنایی مردم با این بیماری و حمایت از کودکان مبتلا به سیستینوزیس است.
سیستینوزیس یک بیماری غیر واگیر و بیماری نادر ژنتیکی است که کلیه‌ها را به مرور از کار می‌اندازد.
ستاره‌های آبی می‌خواهند با همکاری بنیاد نیکوکاری فرشته‌ها جامعه را از این بیماری آگاه کنند و کودکان مبتلا به سیستینوزیس را تحت حمایت قرار بدهند تا به راحتی در مدارس و کنار سایر کودکان درس بخوانند.
به گفته محمد نوری، سرمربی تیم پیشکسوتان استقلال که احتمال دارد روز چهارشنبه تیم کودکان مبتلا به سیستینوزیس را مقابل آبی پوشان هدایت کند، تاکنون حضور علی جباری، جواد قراب، رضا نعلچگر، شاهین بیانی، محمدرضا شکورزاده، سیروس دین محمدی، علیرضا اکبرپور، هاشم حیدری، علی موسوی، رضا حسن زاده، بهروز پرورشخواه، علی چینی، مصطفی اردستانی، ایوب اصغرخانی و … در این بازی قطعی شده و قرار است چهره‌هایی نظیر نیکبخت، برهانی، نوازی، طباطبایی، برومند، عمران زاده و … هم در این حرکت خیریه حاضر باشند.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.