رونالدو دوست دارد یووه کدام مهاجم را بخرد؟
رونالدو دوست دارد یووه کدام مهاجم را بخرد؟

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، یکی از دلایلی که مائورو ایکاردی را به یوونتوس نزدیک‌تر خواهد کرد، علاقه کریستیانو رونالدو به بازی اوست. روزنامه «گاتزتا دلو اسپورت» مدعی شد، کریس رونالدو به‌دلیل سبک بازی ایکاردی تمایل دارد این مهاجم آرژانتینی هم‌تیمی‌اش شود، چرا که با حضور ایکاردی در خط حمله راحت‌تر خواهد […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، یکی از دلایلی که مائورو ایکاردی را به یوونتوس نزدیک‌تر خواهد کرد، علاقه کریستیانو رونالدو به بازی اوست.

روزنامه «گاتزتا دلو اسپورت» مدعی شد، کریس رونالدو به‌دلیل سبک بازی ایکاردی تمایل دارد این مهاجم آرژانتینی هم‌تیمی‌اش شود، چرا که با حضور ایکاردی در خط حمله راحت‌تر خواهد بود. در حالی که رونالدو چندان تمایلی به بازی کردن کنار گونسالو ایگواین یا پائولو دیبالا ندارد.

ایکاردی در حال حاضر با باشگاه اینترمیلان مشکلات فراوانی دارد و حتی کار به لجبازی هم کشیده است. او تا سال ۲۰۲۱ با باشگاه اینتر قرارداد دارد اما کونته مهاجم آرژانتینی‌اش را نمی‌خواهد و باشگاه هم به‌دنبال فروش او به یکی از باشگاه‌های خواهانش است. برخی رسانه‌های ایتالیایی هم خبر داده‌اند، ایکاردی فقط در صورتی حاضر به جدایی از اینتر می‌شود که بتواند به یوونتوس بپیوندد.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.

دیگران پسندیدند

این مطالب را از دست ندهید