پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، وینکو بگوویچ با اشاره به شکست ۳ بر صفر تیمش برابر شهر خودرو در یک بازی دوستانه گفت: بازی‌های دوستانه شکل خاص خودش را دارد و ما تلاش کردیم تا بازی همیشگی خودمان را انجام دهیم، ولی مشکلاتی هم وجود داشت. البته نباید فراموش کنید که […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، وینکو بگوویچ با اشاره به شکست ۳ بر صفر تیمش برابر شهر خودرو در یک بازی دوستانه گفت: بازی‌های دوستانه شکل خاص خودش را دارد و ما تلاش کردیم تا بازی همیشگی خودمان را انجام دهیم، ولی مشکلاتی هم وجود داشت. البته نباید فراموش کنید که با حریف پرقدرتی روبه‌رو شدیم، آنهم در شرایطی که بازیکنانم خسته بودند. تیم ما به دلیل پرواز‌های متعدد و انجام چند بازی سنگین تا حدودی خسته بود.
سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان در ادامه افزود: در نیمه اول چند فرصت خیلی خوب را از دست دادیم و در نیمه دوم هم می‌توانستیم گل بزنیم، اما شانس‌های گلزنی را از دست دادیم. تیم ما شکست خورد، اما مهم این است که بتوانیم مشکلات را برطرف کنیم و با آمادگی کامل مهیای هفته نخست لیگ برتر شویم.
وی در واکنش به اینکه گفته می‌شود بعد از این باخت به شدت ناراحت بوده است، خاطر نشان کرد: چیزی که مرا ناراحت کرد، بی‌انگیزه بودن بازیکنان در نیمه دوم بود. شکست برابر شهر خودرو نگران‌کننده نیست، ولی باید در هر بازی تا جایی که می‌توانیم تلاش کنیم و این را باید بازیکنان درک کنند. من نگران نیستم و اطمینان دارم که برای فصل جدید تیم خوبی خواهیم داشت.
بگوویچ در مورد مشخص شدن تاریخ شروع نوزدهمین دوره لیگ برتر و مصاف تیمش با نساجی در اولین هفته مسابقات لیگ برتر، تصریح کرد: خوشحالم که در نهایت تاریخ شروع لیگ مشخص شد. بازیکنان ما شرایط خوبی دارند و امیدوارم پیمان رنجبری هم بعد از مصدومیتی که پشت سر گذاشت، خیلی زود به شرایط آرمانی برسد. در بازی اول هم میزبان نساجی هستیم و امیدوارم لیگ امسال را با پیروزی برابر این تیم آغاز کنیم.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.