پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، رافائل بنیتس که اختلاف‌های زیادی با مدیران باشگاه نیوکاسل به‌خصوص مایک اشلی مالک باشگاه داشت، اخیراً از سوی آن‌ها متهم شده که برای پول باشگاه را ترک کرده است. سرمربی فعلی تیم دالیان ییفانگ چین برابر این اتهامات از خودش دفاع کرد و گفت: «هواداران نیوکاسل درباره […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، رافائل بنیتس که اختلاف‌های زیادی با مدیران باشگاه نیوکاسل به‌خصوص مایک اشلی مالک باشگاه داشت، اخیراً از سوی آن‌ها متهم شده که برای پول باشگاه را ترک کرده است.

سرمربی فعلی تیم دالیان ییفانگ چین برابر این اتهامات از خودش دفاع کرد و گفت: «هواداران نیوکاسل درباره تصمیم من برای انتقال به چین صحبت می‌کنند بدون آنکه بدانند در دوران سه ساله حضور من در این تیم در پشت پرده چه گذشته است. وقتی من در سال ۲۰۱۶ به نیوکاسل ملحق شدم با تمام قوا برای این تیم کار کردم و این تیم را خانواده‌ام می‌دانستم. وقتی به دسته پایین‌تر سقوط کردیم پیشنهادهایی بزرگ‌تر از پیشنهاد فعلی‌ دالیان داشتم. اگر آنطور که می‌گویند من فقط پول را می‌بینم همان موقع می‌توانستم به دنبال پول بیشتر بروم.»

بنیتس در پایان اظهار داشت: «مدیریت نیوکاسل یک سال وقت داشت که درباره قرارداد جدید من کاری انجام بدهد ولی هیچ اقدامی از سوی آن‌ها انجام نشد و با توجه به سابقه سه سال فعالیت در این باشگاه و وعده‌های برآورده نشده متعدد سرانجام تصمیم گرفتم همکاری‌ام با نیوکاسل را قطع کنم.»

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.