پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، شکست سنگین چلسی برابر منچستریونایتد در هفته نخست لیگ برتر انگلیس اردوی آبی‌های لندن را تحت شعاع قرار داده، اما فرانگ لمپارد از جبران آن شکست تلخ در سوپرجام برابر لیورپول می‌گوید. فرانک لمپارد در کنفرانس خبری پیش از سوپرجام ابتدا درباره بازی دادن به بازیکنان جوان […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، شکست سنگین چلسی برابر منچستریونایتد در هفته نخست لیگ برتر انگلیس اردوی آبی‌های لندن را تحت شعاع قرار داده، اما فرانگ لمپارد از جبران آن شکست تلخ در سوپرجام برابر لیورپول می‌گوید.

فرانک لمپارد در کنفرانس خبری پیش از سوپرجام ابتدا درباره بازی دادن به بازیکنان جوان توضیح داد: «از میدان دادن به جوان‌ها هراس ندارم. از نظر شیوه بازی‌مان هم باید بگویم که من برخی از حرکات هجومی بدون توپ‌مان در بازی اخیر را دوست داشتم. باید تطبیق‌پذیر باشیم و قدرت حریف مقابل‌مان را هم مدنظر داشته باشیم. آن‌ها ممکن است با توجه به شیوه بازی ما تغییراتی در بازی‌شان اعمال کنند.»

لمپارد در ادامه از اهمیت قهرمانی در سوپرجام برای باشگاه چلسی گفت: «بردن سوپرجام اروپا برای باشگاه خیلی مهم است. من دو بار وقتی بازی می‌کردم این فرصت را در شرایطی بد از دست داده‌ام. خیلی مهم است که با تمام توان‌مان تلاش کنیم تا این جام را ببریم. این جام برای باشگاه یک جام دیگر است. ما با این احساس که می‌توانیم با لیورپول رقابت کنیم به میدان می‌رویم.»

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.