پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: کدام بازیکنان ارزشمند دنیای فوتبال، به شکل قرضی از تیم های خود جدا شده اند؟ به گزارش وبسایت نود، ظهر امروز (سه شنبه) باشگاه بایرن مونیخ به شکل رسمی اعلام کرد که ایوان پریشیچ، وینگر ۳۰ ساله و کروات باشگاه اینترمیلان را با قراردادی قرضی تا پایان فصل به […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

کدام بازیکنان ارزشمند دنیای فوتبال، به شکل قرضی از تیم های خود جدا شده اند؟

به گزارش وبسایت نود، ظهر امروز (سه شنبه) باشگاه بایرن مونیخ به شکل رسمی اعلام کرد که ایوان پریشیچ، وینگر ۳۰ ساله و کروات باشگاه اینترمیلان را با قراردادی قرضی تا پایان فصل به خدمت گرفته است.

این قرارداد قرضی ۵ میلیون یورو ارزش دارد و بایرن مونیخ قادر است بعد از روز ۳۰ ژوئن ۲۰۲۰ و به پایان رسیدن مدت این قرارداد قرضی، با پرداخت ۲۰ میلیون یوروی دیگر به اینترمیلان انتقال پریشیچ را دائمی کرده و این نایب قهرمان جام جهانی ۲۰۱۸ را رسما به عضویت بایرن مونیخ درآورد. 

با توجه به ارزیابی های وبسایت معتبر ترانسفرمارکت، بایرن مونیخ در هر دو صورت (جذب یا عدم جذب دائمی) با این انتقال سود کرده است، چرا که از نظر ترانسفرمارکت، ایوان پریشیچ اکنون ارزشی معادل ۳۰ میلیون یورو دارد. اما به جز پریشیچ، کدام ستارگان ارزشمند دنیای فوتبال هم اینک به شکل قرضی در تیم هایی دیگر حضور دارند؟

از نظر ترانسفرمارکت، جیووانی لوسلسو با ارزشی معادل ۵۰ میلیون یورو در بازار، ارزشمندترین بازیکنی است که اکنون به شکل قرضی به تیمی دیگر پیوسته است. هافبک ۲۳ ساله آرژانتینی که در ماه آپریل ۲۰۱۹ قرارداد خود را با رئال بتیس دائمی کرد (او به شکل قرضی از پاریسن‌ژرمن در بتیس حضور یافته بود) در روز ۸ آگوست و ساعاتی پیش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی لیگ برتر انگلیس با قراردادی قرضی برای یک فصل به تاتنهام هاتسپر پیوست. 

همانند پریشیچ، قرارداد قرضی لوسلسو نیز تا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۰ اعتبار دارد. تاتنهام برای این قرارداد قرضی ۱۶ میلیون یورو به بتیس پرداخت کرده و در تابستان ۲۰۲۰ قادر است با پرداخت ۵۵ میلیون یورو قرارداد او را دائمی کند؛ انتقالی که بعد از تانگوی اندومبله، لوسلسو را به دومین خرید گران قیمت تاریخ اسپرز بدل خواهد کرد. 

در ادامه نگاهی به ۱۰ بازیکن ارزشمند دنیای فوتبال (از دید ترانسفرمارکت) که اکنون به شکل قرضی در تیم های دیگر حضور دارند، خواهیم پرداخت. توضیح آن که این رده بندی تنها براساس ارزش آن ها از دید ترانسفرمارکت انجام گرفته و موارد دیگر (هزینه انتقال قرضی و یا ارزش بند دائمی شدن) در آن لحاظ نشده است.

۱-جیووانی لوسلسو (رئال بتیس در تاتنهام)؛ ارزش در ترانسفرمارکت: ۵۰ میلیون یورو

پایان قرارداد قرضی: ۳۰ ژوئن ۲۰۲۰/ هزینه قرارداد قرضی: ۱۶ میلیون یورو (تاتنهام می‌تواند با ۵۵ میلیون یورو این قرارداد را دائمی کند)

۲-نیکولو بارلا (کالیاری در اینترمیلان)؛ ارزش در ترانسفرمارکت: ۳۶ میلیون یورو

پایان قرارداد قرضی: ۳۰ ژوئن ۲۰۲۰/ هزینه قرارداد قرضی: ۱۲ میلیون یورو (اینتر موظف است در پایان این زمان، قرارداد بارلا را با پرداخت ۲۵ میلیون یورو دائمی کند)

۳-دنی سبایوس (رئال مادرید در آرسنال)؛ ارزش در ترانسفرمارکت: ۳۰ میلیون یورو

پایان قرارداد قرضی: ۳۰ ژوئن ۲۰۲۰/ هزینه قرارداد قرضی: ۱۶٫۵ میلیون یورو (این قرارداد بندی برای دائمی شدن نخواهد داشت)

۴-ایوان پریشیچ (اینترمیلان در بایرن مونیخ)؛ ارزش در ترانسفرمارکت: ۳۰ میلیون یورو

پایان قرارداد قرضی: ۳۰ ژوئن ۲۰۲۰/ هزینه قرارداد قرضی: ۵ میلیون یورو (بایرن می‌تواند با ۲۰ میلیون یورو این قرارداد را دائمی کند)

۵-راجا ناینگولان (اینترمیلان در کالیاری)؛ ارزش در ترانسفرمارکت: ۲۸ میلیون یورو

پایان قرارداد قرضی: ۳۰ ژوئن ۲۰۲۰ (کالیاری برای عقد این قرارداد هزینه ای به اینتر نپرداخته و قرارداد نیز بندی برای دائمی شدن نخواهد داشت)

۶-ژان میشل سری (فولام در گالاتاسرای)؛ ارزش در ترانسفرمارکت: ۲۵ میلیون یورو

پایان قرارداد قرضی: ۳۰ ژوئن ۲۰۲۰/ هزینه قرارداد قرضی: ۱٫۵ میلیون یورو (این قرارداد بندی نامعلوم برای دائمی شدن دارد)

۷-آندره فرانک زامبو آنگیسا (فولام در ویارئال)؛ ارزش در ترانسفرمارکت: ۲۵ میلیون یورو

پایان قرارداد قرضی: ۳۰ ژوئن ۲۰۲۰ (ویارئال برای عقد این قرارداد هزینه ای به فولام نپرداخته، ویارئال می‌تواند این قرارداد را در پایان فصل دائمی کند)

۸-آلفونسو پدرازا (ویارئال در رئال بتیس)؛ ارزش در ترانسفرمارکت: ۲۲ میلیون یورو

پایان قرارداد قرضی: ۳۰ ژوئن ۲۰۲۰/ هزینه قرارداد قرضی: ۱-۰٫۵ میلیون یورو (بتیس می‌تواند با پرداخت رقمی بین ۱۰ تا ۱۴ میلیون یورو این قرارداد را دائمی کند)

۹-جیان‌لوکا مانچینی (آتالانتا در رم)؛ ارزش در ترانسفرمارکت: ۲۲ میلیون یورو

پایان قرارداد قرضی: ۳۰ ژوئن ۲۰۲۰/ هزینه قرارداد قرضی: ۲ میلیون یورو (رم موظف است در پایان این زمان، قرارداد مانچینی را با پرداخت ۱۹ میلیون یورو به آتالانتا دائمی کند)

۱۰-مارکو گروژیچ (لیورپول در هرتابرلین)؛ ارزش در ترانسفرمارکت: ۲۰ میلیون یورو

پایان قرارداد قرضی: ۳۰ ژوئن ۲۰۲۰/ هزینه قرارداد قرضی: ۲ میلیون یورو (این قرارداد بندی برای دائمی شدن ندارد)

۷۷۱۲

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.