پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، اسماعیل حلالی در واکنش به اینکه آیا از طرف باشگاه پرسپولیس به خاطر نتایج اخیر تیم امید این باشگاه به او اولتیماتومی داده شده اظهارداشت: اولا اینکه کسی به من اولتیماتوم نداده و نمی‌توان هم بدهد. مدیری می‌تواند اولتیماتوم بدهد که زیرساخت‌ها را آماده کرده باشد، اما […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، اسماعیل حلالی در واکنش به اینکه آیا از طرف باشگاه پرسپولیس به خاطر نتایج اخیر تیم امید این باشگاه به او اولتیماتومی داده شده اظهارداشت: اولا اینکه کسی به من اولتیماتوم نداده و نمی‌توان هم بدهد. مدیری می‌تواند اولتیماتوم بدهد که زیرساخت‌ها را آماده کرده باشد، اما ما کوچکترین امکانات و زیرساختی نداریم. نه چمن درستی برای تمرین داریم و نه حتی توانستیم بازیکن خوبی بگیریم. من از بین ۱۸۰۰ بازیکن چند بازیکن را جذب کردم، اما واقعا شرایط خوبی نداریم.
وی ادامه داد: کسی توقع نتیجه دارد که ورودی داشته باشد و امکانات بدهد. یعنی باید یک ورودی باشد که توقع خروجی هم داشته باشیم. ما ۱۱ ماه است که هیچ پولی نگرفتیم، اما حرفی نزدیم، چون من معتقدم در فوتبال پایه بیشتر از نتیجه‌گیری باید فکر آموزش باشیم. من نمی‌دانم جلسه‌ای بین عرب و پنجعلی برگزار شده یا نه، اما اگر برگزار شده باشد سر تا ته غلط است.
سرمربی تیم امید پرسپولیس خاطر نشان کرد: وظیفه من آموزش به بازیکنان است که آن را به بهترین نحو انجام می‌دهم. خیلی بد است که بازیکن ما ساده‌ترین حرکات تاکتیکی را بلد نباشد و به نوعی فقر حرکتی و تاکتیکی داشته باشد. من هم می‌توانم به فکر آموزش نباشم و مثل تمام مربیان پایه فقط فکر نتیجه باشم، اما برعکس خیلی‌ها خیلی به آموزش اهمیت می‌دهم.
حلالی در ادامه انتقادهایش تاکید کرد: ماه‌ها است فقط به ما یک دست لباس بازی دادند نه زمین درستی داریم نه چیزی. بازیکن من کفش درست و حسابی برای پوشیدن ندارد و در چمنی تمرین می‌کنیم که دروازه‌بان هم نمی‌تواند شیرجه بزند. ما ساعت یک ظهر در چمن مصنوعی بی‌کیفیت تمرین می‌کنیم. حالا با این شرایط باز هم بحث نتیجه مطرح است؟ همانطور که گفتم باید ورودی باشد که توقع خروجی داشته با شیم.
وی عنوان کرد: من که به فکر آموزش هستم باید منتظر عواقب و تاوان‌های آن هم باشم و باید منتظر این باشم که تحت سوال قرار بگیرم. البته برای من این چیز‌ها مهم نیست مهم این است که ساختار فکری خودم برای خودم قابل احترام است شاید این مسئله برای باشگاه خنده دار باشد، اما برای خودم قابل احترام است.
سرمربی تیم امید پرسپولیس درباره همکاری‌اش با گابریل کالدرون هم گفت: با صحبتی که با کالدرون داشتیم قرار شد بعد از آ‌غاز لیگ و بعد از هر مسابقه یک بازی دوستانه بین تیم بزرگسالان و تیم امید برگزار شود تا هم بچه‌ها ما محک بخورند و هم کالدرون روی تیم ما شناخت پیدا کند.
حلالی در پایان عنوان کرد: از تیم امید ساسان زمانه و محمد حسینی در تیم بزرگسالان حضور داشته‌اند که حسینی فعلا به تمرین تیم امید برگشته، اما قرار است به زودی به تیم بزرگسالان اضافه شود.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.