پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: رسانه ۷/ ناصر قراگزلو؛ علی عطشانی سازنده فیلم یادم تو را فراموش اصرار دارد فیلم ساخته او شرح زندگی ناصر محمدخانی نیست (اینجا بخوانید)، اما مهاجم دهه ۶۰ و ۷۰ پرسپولیس نظر دیگری دارد. در حالی که محمدخانی در سفر بود با ما هم‌کلام شد. * ناصرخان چند روزی […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

رسانه ۷/ ناصر قراگزلو؛ علی عطشانی سازنده فیلم یادم تو را فراموش اصرار دارد فیلم ساخته او شرح زندگی ناصر محمدخانی نیست (اینجا بخوانید)، اما مهاجم دهه ۶۰ و ۷۰ پرسپولیس نظر دیگری دارد. در حالی که محمدخانی در سفر بود با ما هم‌کلام شد.

* ناصرخان چند روزی است که همه دنبال شما هستند، اما اصلاً در دسترس نیستید!
چند روزی به تبریز رفته بودم و همه شماره موبایل‌هایم هم پریده بود و به همین دلیل که نمی‌دانستم چه کسانی به من زنگ می‌زدند از پاسخگویی هم معذور بودم.
* چرا اجازه اکران فیلم را نمی‌دهید؟ آقای عطشانی با رسانه ۷ مصاحبه کرده و گفته فیلم یادم تو را فراموش به زندگی شما ارتباطی ندارد و تأکید هم کرده خودش یکی از علاقه‌مندان فوتبال شماست!
من با سینمایی‌ها کاری ندارم، اما نمی‌دانم چرا آن‌ها مرتب با من کار دارند و دست از سرم برنمی‌دارند.
* خودتان فیلم یادم تو را فراموش را دیده اید؟
من فیلم را ندیدم، اما علی پروین که دیده به من گفت فیلم در مورد من است و یکی از منتقدانی هم که از دوستان هستند به من تأکید کردند فیلم در مورد زندگی من است.
* یعنی حرف آقای علی عطشانی را قبول ندارید؟
نه، حرف ایشان را قبول ندارم و صحبت‌های‌شان را هم باور نمی‌کنم. ایشان چرا در فیلم‌شان مربی فوتبال گذاشته‌اند و بعد هم به زندگی دو زن پرداخته‌اند؟
* شما به سازمان سینمایی نامه زده اید و این سازمان جواب نامه شما را نداده؟
من خودم جلوی اکران فیلم را می‌گیرم تا به دادگاه برویم و اجازه اکران فیلم را به طور رسمی بگیریم.
* چرا با سینمایی‌ها گارد دارید؟
من فکر می‌کنم سینمایی‌ها به کمبود قصه و داستان خورده‌اند که فقط می‌آیند سراغ فوتبال و مستقیم هم می‌آیند دنبال زندگی من!
* شما فیلم خشم و هیاهو را هم دیده‌اید؟ ظاهراً منظور آن فیلم هم شما بودید؟!
بله آن فیلم هم در مورد من بود، فقط جای فوتبالیست خواننده گذاشته بودند! فیلمی که آقای هومن سیدی آن را ساخته بودند.
* مثل اینکه خیلی ناراحتید؟
برای من جای سؤال است که چرا به جای فوتبالیست‌ها این سازندگان فیلم سراغ هنرپیشه‌ها نمی‌روند؟ هزار اتفاق در سینما افتاده چرا سراغ آن اتفاقات نمی‌روند و از آن‌ها فیلم نمی‌سازند؟!
* شما نامه‌ای برای مانع شدن از اکران فیلم گرفته اید؟
جدا از نامه‌ای که به سازمان سینمایی زدم قرار شده از طریق وکیلم به دادسرای رسانه هم بروم و شکایت کنم که این شکایت هم بیاید روی پرونده و کار خیلی حساب شده برای جلوگیری از اکران فیلم انجام شود.
* آقای عطشانی با شما تماس نگرفته؟
به شما گفتم که موبایلم خراب بود و در سفر بودم، اما درخواستم این است که دست از سر ما بردارند، بچه‌های ما بزرگ شدند و ۱۷ سال از آن اتفاق گذشته و بعضی‌ها دائم یک خاطره تلخ را در افکار عمومی یادآوری نکنند.

بیشتر بخوانید: عطشانی: «یادم تو را فراموش» ربطی به زندگی محمدخانی ندارد

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.