پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، با وجود برگزار نشدن بازی‌های تدارکاتی مد نظر کادر فنی در اردوی ترکیه، پرسپولیس تا اینجای تمرینات پیش فصل ۷ بازی تدارکاتی برگزار کرده است. سرخ‌ها در شروع تمرینات مقابل نیروی زمینی به میدان رفتند، سپس در جام شهدا مقابل سایپا و نیروی زمینی بازی کردند، بعد […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، با وجود برگزار نشدن بازی‌های تدارکاتی مد نظر کادر فنی در اردوی ترکیه، پرسپولیس تا اینجای تمرینات پیش فصل ۷ بازی تدارکاتی برگزار کرده است. سرخ‌ها در شروع تمرینات مقابل نیروی زمینی به میدان رفتند، سپس در جام شهدا مقابل سایپا و نیروی زمینی بازی کردند، بعد از آن مقابل پیکان و نفت مسجدسلیمان، فولاد و نساجی بازی کردند قرار است فردا مقابل گل گهر بازی کند.این هشتمین بازی تدارکاتی پرسپولیس است و به نظر می رسد حتی اگر بعد از این مسابقه بازی دیگری در دستور کادر فنی سرخ ها نباشد امسال به خاطر دیرتر شروع شدن لیگ پرسپولیس بیشتر از سال دیگری در تمرینات پیش فصل بازی تدارکاتی برگزار کرده است که یک توفیق اجباری به حساب می آید.

پرسپولیس در فاصله هشت روز از بازی با پارس جم مقابل گل گهر سیرجان بازی تدارکاتی اش را برگزار می کند که معلوم نیست آخرین دیدار تدارکاتی اش خواهد بود یا نه.هر چند شاید با توجه به اعلام شدن زمان شروع فصل،کالدرون دیگر صلاح نبیند که تیمش در بازی تدارکاتی به میدان برود چرا که با نزدیک شدن به شروع فصل باید از فشار تمرینات کمتر کرده و بازی تدارکاتی می تواند خطر مصدومیت را برای بازیکنان تیمش به دنبال داشته باشد.

عصر چهارشنبه احتمالا آخرین فرصت کالدرون برای تست کردن بازیکنان و سیستم های مختلف خواهد بود هر چند این بازی نیز پشت درهای بسته برگزار می شود و برای تماشای پرسپولیس باید تا دیدار مقابل پارس جم صبر کرد. نکته جالب اینجاست که امسال پرسپولیس قبل از شروع فصل با نیمی از تیم‌های لیگ برتر بازی کرده و شناختی نسبی نسبت به حریفان خود دارد .آتفاقی که سال‌های گذشته رخ نمی داد و با توجه به تغییر در کادر فنی و عدم شناخت کافی کالدرون نسبت به مختصات لیگ برتر و تیم هایش اتفاق ویژه ای برای پرسپولیس می تواند باشد.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.