پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: رسانه ۷/ ناصر قراگزلو؛ جورج ولژیانی بازیکن گرجستانی سپاهان از قرعه‌کشی هفته اول لیگ با ما صحبت کرد. * در خصوص قرعه هفته اول و رویارویی تان با تیم شاهین شهرداری بوشهر چه صحبتی داری؟من خودم به شخصه اطلاعات زیادی از تیم شاهین شهرداری بوشهر ندارم، اما حتماً کادر فنی […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

رسانه ۷/ ناصر قراگزلو؛ جورج ولژیانی بازیکن گرجستانی سپاهان از قرعه‌کشی هفته اول لیگ با ما صحبت کرد.
* در خصوص قرعه هفته اول و رویارویی تان با تیم شاهین شهرداری بوشهر چه صحبتی داری؟
من خودم به شخصه اطلاعات زیادی از تیم شاهین شهرداری بوشهر ندارم، اما حتماً کادر فنی و آنالیزور‌های تیم اطلاعات کاملی از حریف دارند و تیم را با شناخت کافی به میدان می‌فرستند. کاری هم به قرعه ندارم، چون باید با همه تیم‌ها بازی کنیم، اما به هر حال بازی با شاهین در بوشهر با توجه به گرما و رطوبت هوا کمی سخت است و کارمان را دشوار می‌سازد، اما با این وجود ما با هدف کسب سه امتیاز به میدان می‌رویم.
* معمولاً قلعه‌نویی شروع خوبی در لیگ ندارد!
اینکه فصل را خوب شروع کنیم خیلی مهم است و ما هم تمام تلاش‌مان را انجام می‌دهیم که پیروز شویم. امیرخان هم در هر تیمی که بوده یکی از مدعیان قهرمانی بوده است. در ذوب‌آهن با امیر قلعه‌نویی روز‌های خوبی داشتم و در سپاهان هم اطمینان دارم نتایج خوبی کسب خواهیم کرد و با قدرت کار را پیش خواهیم برد.
* مدافع گلزنی نشان دادی، در هفته اول باید از تو انتظار گلزنی داشته باشیم؟
من کلاً از پیش‌بینی خوشم نمی‌آید اگر گل بزنم که خیلی عالی است، اما سرمربی در ذوب‌آهن از من در پست هافبک دفاعی استفاده می‌کرد و امسال در سپاهان قصد دارد از من در پست اصلی‌ام یعنی مدافع میانی استفاده کند. امسال در پست حساس دفاع میانی تمام تلاشم را انجام می‌دهم که برای تیمم مفید واقع شوم و در ضربات ایستگاهی و هر وقت که نیاز باشد و از من خواسته شود حتماً شانسم را برای گلزنی امتحان می‌کنم.
* دوست نداشتی در هفته اول با حضور تماشگران‌تان در اصفهان میزبان بودید؟
به‌نظرم اصلاً خوش‌شانسی یا بدشانسی نیست که در هفته اول میزبان باشید یا مهمان. فصل نوزدهم هم طولانی است و باید ۳۰ بازی انجام بدهیم به همین دلیل چه مهمان باشیم یا میزبان برای من فرقی ندارد، چون باید با همه تیم‌ها بازی کنیم.
*در مورد شانس‌های قهرمانی و تعداد مدعیان لیگ نوزدهم چه نظری داری؟
به‌خاطر همین لیگ ایران را دوست دارم که معلوم نیست چه تیمی قرار است قهرمان شود و چه تیمی در پایان به لیگ یک سقوط خواهد کرد. فعلاً باید وارد لیگ شویم تا چهره مدعیان را کم‌کم بشناسیم تا بعداً بتوانیم بهتر راجع به مدعیان و شانس‌های قهرمانی حرف بزنیم.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.