پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، محمد باقر صادقی دروازه‌بان باتجربه ذوب‌آهن در روزی که مدافعان میانی این تیم بسیار بد و دور از انتظار ظاهر شدند ستاره زمین بود، اما بعد از گرفتن چند موقعیت گل، با یک اشتباه فاحش اشتباهات تیمش را تکمیل کرد تا تنها نماینده باقی‌مانده فوتبال کشورمان […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، محمد باقر صادقی دروازه‌بان باتجربه ذوب‌آهن در روزی که مدافعان میانی این تیم بسیار بد و دور از انتظار ظاهر شدند ستاره زمین بود، اما بعد از گرفتن چند موقعیت گل، با یک اشتباه فاحش اشتباهات تیمش را تکمیل کرد تا تنها نماینده باقی‌مانده فوتبال کشورمان در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا وداعی تلخ داشته باشد و بازی را با نتیجه‌ای سنگین به تیم الاتحاد عربستان واگذار کند.
* در خصوص شکست سنگین تیم‌تان چه توضیحی داری؟
هیچ توجیهی نمی‌توان در مورد این باخت سنگین مطرح کرد. هیچ‌کدام از بازیکنان ما در حد خودشان ظاهر نشدند و خودم هم با یک اشتباه بد مانند بقیه در باخت پرگل تیم مقصر هستم. بعد از مهار چند موقعیت تک به تک، تنها امید تیم من بودم که متأسفانه من هم اشتباه بدی را مرتکب شدم و در ادامه با چند گل دیگر با نتیجه‌ای سنگین بازی را واگذار کردیم.
* چطور بعد از آن‌همه درخشش آن اشتباه را مرتکب شدی؟
قصد کنترل و ضربه زدن را داشتم، اما توپ جلوی من پله شد و متأسفانه درون دروازه رفت.
* چرا ذوب‌آهن این‌قدر بد بازی کرد؟
ما تفکرات و آنالیز خیلی خوبی برای بازی با الاتحاد داشتیم. کادر فنی به ما گفته بود که راه گلزنی تیم الاتحاد از عمق و توسط رومارینیو شروع می‌شود، اما ما نتوانستیم حریف این بازیکن و خیمنز شویم و بازی را به بازیکنان خارجی تیم الاتحاد باختیم.
* باخت و حذف تنها نماینده کشورمان در آسیا بسیار تلخ بود.
شوک بد و بزرگی در زمان بدی به تیم ما وارد شد، چون چند روز دیگر هم باید وارد لیگ شویم، اما بالاخره اتفاقی است که افتاده و کاری هم نمی‌توان انجام داد. ما حالا فقط به لیگ برتر و شروع قدرتمند و نتیجه گیری مقابل سایپا در اصفهان فکر می‌کنیم تا ان‌شاءالله بهترین شروع را داشته باشیم.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.