پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: رسانه ۷/ فرهاد اشراقی؛ در تمام دنیا بازی‌های دوستانه برگزار می‌شود، اما برخلاف ایران هیچ‌کدام پشت در‌های بسته نیست! اساساً واژه پشت در‌های بسته مختص خودمان است و اینجا می‌بینیم که تقریباً تمام تمرینات و بازی‌ها پشت در‌های بسته است! در همین بازی استقلال و پیکان بندگان خدا هواداران […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

رسانه ۷/ فرهاد اشراقی؛ در تمام دنیا بازی‌های دوستانه برگزار می‌شود، اما برخلاف ایران هیچ‌کدام پشت در‌های بسته نیست! اساساً واژه پشت در‌های بسته مختص خودمان است و اینجا می‌بینیم که تقریباً تمام تمرینات و بازی‌ها پشت در‌های بسته است! در همین بازی استقلال و پیکان بندگان خدا هواداران استقلال پشت میله‌های ورزشگاه شعار می‌دادند «اس‌اس بی‌هوادار نمی‌خوایم، نمی‌خوایم!» قبلاً هم هواداران پرسپولیس به دفعات پشت در‌های بسته مانده بودند این در حالی است که صبح تا شب مسئولان زحمتکش شعار می‌دهند پرسپولیس و استقلال مردمی‌اند و متعلق به هواداران! البته دیروز استقلالی‌ها گفتند ما میزبان این بازی نبودیم، اما این اولین بار نیست که هواداران استقلال پشت در‌های بسته می‌مانند.
***
باید پرسید کجای این استقلال و پرسپولیس مردمی است؟ مردم که نه حق دارند تمرینات را ببینند و نه مسابقات دوستانه را!
مردم فقط موقعی که باشگاه در گِل گیر می‌کند باید پول بدهند تا مثلاً ماجرای ژوزه ختم به خیر شود. این‌طور وقت‌ها که باشگاه تا خرتناق در بدهی است، پرسپولیس و استقلال مردمی می‌شوند و حضرات یاد مردم می‌افتند، اما به وقت تمرین و بازی و شادی که می‌شود، مردم به شدت «نامحرم» می‌شوند درست مثل زمان قرارداد‌ها که هیچ‌کس نباید بفهمد مربی و بازیکن چقدر پول می‌گیرند. حالا رسانه‌ها که هیچ، اما حداقل بیایید با مردم مهربان‌تر باشید و آن‌ها را از خودتان بدانید. اگر مدیران خودشان از جنس مردم و هواداران باشند خوب متوجه می‌شوند که یک بازی دوستانه را از پشت میله‌ها و درخت‌ها دیدن چقدر سخت است. البته عاشق پرسپولیس و استقلال که باشی، این سختی‌ها را تحمل می‌کنی، اما «عشق» نباید تا این حد یک‌طرفه باشد.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.