پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، سیروس پورموسوی پس از کسب سومین پیروزی پیاپی تیم ملی جوانان گفت:خوشبختانه بازی بسیار خوبی برابر افغانستان انجام دادیم که در واقع مسابقه سختی بود. حریف ما انگیزه زیادی داشت و نمی خواست در این دیدار مغلوب باشد. […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، سیروس پورموسوی پس از کسب سومین پیروزی پیاپی تیم ملی جوانان گفت:خوشبختانه بازی بسیار خوبی برابر افغانستان انجام دادیم که در واقع مسابقه سختی بود. حریف ما انگیزه زیادی داشت و نمی خواست در این دیدار مغلوب باشد. از سویی ما روز گذشته هم یک بازی پرفشار برگزار کرده بودیم و فرصت ریکاوری نداشتیم. اعضای تیم بسیار خسته بودند و بعضی از بازیکنان با مصدومیت وارد زمین شدند. با این وجود فکر می کنم عملکرد خوبی داشتیم و موفق شدیم با دو گل حریفمان را مغلوب کنیم.

سرمربی جوانان اضافه کرد:یکی از مشکلات اصلی تیم ما عدم استفاده از موقعیت ها است و هنوز فرصت های زیادی را از دست می دهیم که باید روی این موضوع کار کنیم. تیمی که اهداف بزرگی دارد باید از کمترین فرصت به بهترین شکل استفاده کند. هرچند در این ۳ بازی ۸ گل به ثمر رسانده ایم اما فکر می کنم موقعیت های گل زیادی را از دست داده ایم و می توانستیم گل های بیشتری به ثمر برسانیم.
پورموسوی همچنین در خصوص موفقیت خط دفاعی تیمش و بسته نگاه داشتن دروازه در ۳ بازی اظهار داشت:همه اعضای تیم در کارهای دفاعی مشارکت فعال دارند و این مسئله موجب شده دفاع تیمی ما به خوبی شکل بگیرد. البته در مسابقات روسیه خط دفاع ما عملکرد خوبی نداشت اما روی این موضوع کار کرده ایم و هنوز هم فکر می کنم می توانیم بهتر از این باشیم تا به حریفان هیچ فرصتی ندهیم. امیدواریم این روند را در آخرین بازی مقابل تاجیکستان که میزبان رقابت هاست ادامه بدهیم و بتوانیم تورنمنت را به خوبی تمام کنیم.

انتهای پیام/ر

منبع خبر: فارس

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.