پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: سه بازیکن از ۴ ملی‌پوشی که بعد از جام‌جهانی لژیونر شدند، شرایط خوبی را تجربه نمی‌کنند. به گزارش وبسایت نود، در سال‌های اخیر، برخلاف گذشته تیم‌های باشگاهی اهمیت کمتری به جام جهانی می‌دهند. سال‌ها بود که بهترین بازیکن‌های هر جام جهانی، حتما به تیم بزرگی راه پیدا می‌کردند. اما […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

سه بازیکن از ۴ ملی‌پوشی که بعد از جام‌جهانی لژیونر شدند، شرایط خوبی را تجربه نمی‌کنند.

به گزارش وبسایت نود، در سال‌های اخیر، برخلاف گذشته تیم‌های باشگاهی اهمیت کمتری به جام جهانی می‌دهند. سال‌ها بود که بهترین بازیکن‌های هر جام جهانی، حتما به تیم بزرگی راه پیدا می‌کردند. اما اخیرا استعدادیاب‌های هر باشگاه، روند طولانی مدت بازیکنان را برای خرید آن‌ها ملاک قرار می‌دهند و اهمیتی زیادی به درخشش در یک تورنمنت نمی‌دهند. هر چند که هنوز هم بعد از جام جهانی، برای بازیکنان پیشنهادهای تازه و جذاب از راه می‌رسد. 

بعد از جام‌جهانی ۲۰۱۸، چهار بازیکن ایرانی هم لژیونر شدند. مجید حسینی و  وحید امیری راهی ترابوزان اسپور ترکیه شدند و الاهلی قطر هم امید ابراهیمی و محمدرضا خانزاده را خرید. البته جام جهانی تغییر ویژه‌ای در زندگیِ فوتبالی هیچ کدام‌شان ایجاد نکرد و در بهترین حالت، از لحاظ مالی به سودشان شد. با گذشت یک سال از جام جهانی، فقط مجید حسینی در تیم‌اش ماندگار شد و ابراهیمی، امیری و خانزاده دیگر جایی در تیم سابق‌شان ندارند. اتفاقی که باعث شد وحید امیری به پرسپولیس برگردد و محمدرضا خانزاده هم راهی تراکتور شود. همچنین امید ابراهیمی نیز یک سال بعد از درخشش ویژه در جام‌جهانی، با الاهلی قطر فسخ کرد و دنبال تیم جدیدی می‌گردد.

۱۴۰۰۱

 

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.