پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، سیامک نعمتی، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس، بازیکن بدشانسی است. او در آخرین ساعات اردوی سرخپوشان در کشور ترکیه، از ناحیه بینی دچار آسیب‌دیدگی شد و حالا با شرایط خاصی تمرینات را دنبال می‌کند. این بازیکن، اما امیدوار است در طول فصل نوزدهم، مثل دو سال گذشته، […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

نعمتی: در پرسپولیس هم ترافیک داریم، هم رفاقتبه گزارش رسانه ۷، سیامک نعمتی، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس، بازیکن بدشانسی است. او در آخرین ساعات اردوی سرخپوشان در کشور ترکیه، از ناحیه بینی دچار آسیب‌دیدگی شد و حالا با شرایط خاصی تمرینات را دنبال می‌کند. این بازیکن، اما امیدوار است در طول فصل نوزدهم، مثل دو سال گذشته، یکی از ارکان ترکیب اصلی سرخپوشان باشد. سیامک با استفاده از یک ماسک مخصوص، به تمرینات برگشته و همراه سایر بازیکنان تمرین می‌کند.

* شرایط بدنی‌ات چطور است؟ برای تمرین مشکلی به خصوص از لحاظ تنفسی نداری؟
خوشبختانه الان شرایطم خیلی بهتر شده است. البته در روز‌های اول قبل از عمل جراحی، جدا از اینکه درد داشتم، تنفس هم برایم دشوار بود. از طرف دیگر، بعد از عمل جراحی، پزشکان خواستند تا مدت بیشتری استراحت کنم، اما نمی‌خواهم فرصت همراهی تیم را از دست بدهم. در این مدت هم، واقعاً بدون تمرین حوصله‌ام سر می‌رفت و دلتنگ تمرین و بچه‌های تیم می‌شدم.
* فکر می‌کنی دوران نقاهتت چقدر طول بکشد؟
خودم که امیدوارم کوتاه‌مدت باشد و بتوانم خیلی زود در رقابت با سایر بازیکنان قرار بگیرم ولی احتمالاً باید فصل را با ماسک محافظ شروع کنم. البته هم جراحم از این موضوع خبر دارد و هم ماسکی که دارم توسط اعضای کادر پزشکی تیم پرسپولیس طراحی شده و با همه آن‌ها هماهنگ هستم تا آسیب بیشتری نخورم.
* قرعه‌کشی لیگ هم انجام شد. چه نظری در این مورد داری؟
دیگر همه می‌دانند قرعه‌مان واقعاً سخت است، چون در هفته‌های ابتدایی با تیم‌های قابل احترام و بزرگی که مدعی کسب قهرمانی در لیگ هستند، بازی داریم. با این حال یک شروع موفق خیلی به ما کمک خواهد کرد. خودمان هم می‌خواهیم با یک استارت خوب، کار را دنبال کنیم. البته در فصل گذشته تجربه بزرگی از این حیث به دست آوردیم. فصل قبل با توجه به محرومیت نقل و انتقالاتی، همه تصور می‌کردند با مشکل مواجه شویم و امتیازات را از دست بدهیم، اما این‌طور نشد و قدرتمند و موفق عمل کردیم و به واسطه همان امتیازات هم در نهایت قهرمان شدیم. به طور کلی معتقدم یک شروع موفق مسلماً باعث خواهد شد از نظر انگیزه و خودباوری و البته شخصیت قهرمانی در شرایط بهتری قرار بگیریم و باید از آن به بهترین شکل سود ببریم.
* البته در همین هفته‌های اول هم باید به مصاف استقلال بروید!
این قرعه هم می‌تواند مثبت باشد و هم منفی. ما در حال آماده‌سازی هستیم و فرقی هم نمی‌کند در هفته چندم با استقلال بازی کنیم. به هر حال لیگ به شکلی است که امکان داشت در هر هفته‌ای با استقلال بازی داشته باشیم.
* در این مدت، هواداران پرسپولیس با وجود اینکه تغییرات زیادی در تیم ایجاد شد، هنوز از شما حمایت می‌کنند. چه نظری در این مورد داری؟
خوشبختانه طی سال‌های اخیر نتایجی کسب کرده‌ایم که حمایت هواداران را کنار خودمان می‌بینیم و این بزرگترین پشتیبان برای ماست. آن‌ها در این فصل هم به اتفاقات بزرگ و ادامه راه قهرمانی فکر می‌کنند، درست مثل خودمان. وقتی پیراهن پرسپولیس را بر تن داریم به هر نتیجه‌ای قانع نیستیم و طرفداران پرسپولیس که از ما حمایت می‌کنند، مطمئن باشند ما هم مثل آنها، انگیزه‌مان برای قهرمانی و موفقیت‌های جدید، کم نشده است.

نعمتی: در پرسپولیس هم ترافیک داریم، هم رفاقت
* با وجود ترافیکی که با حضور بازیکنان جدید در پرسپولیس ایجاد شده، رقابت بزرگی شکل گرفته است. می‌توانی با این ترافیک، در ترکیب اصلی به میدان بروی؟
پرسپولیس تیم بزرگی است و باید هم بازیکنان بزرگ و باکیفیت در تمام خطوط آن حاضر باشند. اتفاقاً فصل اولی که به پرسپولیس آمدم، تقریباً همین بازیکنان حضور داشتند. با این حال عاشق رقابت هستم و مهم‎ترین مسئله این است که بین بازیکنان رفاقت حرف اول را بزند. بدون تردید همه می‌خواهند در مسیر موفقیت تیم کمک کنند و هیچ چیزی نمی‌تواند مانع موفقیت پرسپولیس شود و حاشیه بسازد.
* در این مدت که کنار گابریل کالدرون کار می‌کنی، چه نظری در مورد او داری؟
کالدرون مربی‌ای است که قطعاً در این فصل کار سختی دارد، اما خوشبختانه شاکله تیم حفظ شده و این بخش مهمی از برنامه‌هایی است که او برای دستیابی به همان مسیر موفقیت و آشنایی با فوتبال ایران به آن نیاز دارد. باید این موضوع را در نظر گرفت که کالدرون از نظر اسم و کارنامه، مربی بزرگی است و تجربیات فراوانی از این حیث دارد. طی این روز‌ها هم نشان داده از انگیزه بالایی برای موفقیت برخوردار است. خودش هم مدعی شده که برای کار‌های بزرگ اینجا حاضر است و ما نیز مشتاق این اتفاق هستیم.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.