پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش خبرگزاری فارس، سرمربی کروات تیم گل گهر مدتی پیش اعلام کرد که نیاز به سه بازیکن خارجی در پست‌های دفاع، هافبک بازیساز و مهاجم دارد و به همین خاطر باشگاه سیرجانی برای رفع نیازهای وینگو با چند بازیکن خارجی وارد مذاکره شد. اولین بازیکن خارجی جذب شده، […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش خبرگزاری فارس، سرمربی کروات تیم گل گهر مدتی پیش اعلام کرد که نیاز به سه بازیکن خارجی در پست‌های دفاع، هافبک بازیساز و مهاجم دارد و به همین خاطر باشگاه سیرجانی برای رفع نیازهای وینگو با چند بازیکن خارجی وارد مذاکره شد.

اولین بازیکن خارجی جذب شده، کوین جانی جانسون هافبک ۲۱ساله هلندی بود که به عنوان هافبک بازیساز به عضویت این تیم درآمد. بعد از او، جفرسون تاوارس داسیلوا، مهاجم ۲۹ ساله برزیلی با مسئولان گل‌گهر وارد مذاکره شد و قرار است امروز در تست‌های پزشکی مرکز ایفمارک حاضر شود تا در صورت قبولی، قرارداد او نهایی شود.

با پیگیری‌های خبرنگار ورزشی فارس از یکی از مسئولان باشگاه گل‌گهر مشخص شد، سومین بازیکن مورد نظر بگوویچ، یک مدافع نیجریه‌ای است که قرار است به عنوان سهمیه زیر ۲۳ سال به عضویت این تیم درآید.

انتهای پیام/س

منبع خبر: فارس

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.