پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: بارسلونا هنوز نتوانسته با پاریسن ژرمن در مورد نیمار به توافق برسد. به گزارش وبسایت نود، رسانه های اسپانیا و فرانسه مدعی شدند که جلسه حضوری نمایندگان بارسلونا و پاریسن ژرمن در مورد نیمار که روز گذشته در پاریس برگزار شد به نتیجه مثبتی نرسیده است. در این جلسه […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

بارسلونا هنوز نتوانسته با پاریسن ژرمن در مورد نیمار به توافق برسد.

به گزارش وبسایت نود، رسانه های اسپانیا و فرانسه مدعی شدند که جلسه حضوری نمایندگان بارسلونا و پاریسن ژرمن در مورد نیمار که روز گذشته در پاریس برگزار شد به نتیجه مثبتی نرسیده است.

در این جلسه بارسا خواهان جذب قرضی نیمار شده که با پاسخ منفی پی اس جی مواجه شده است. باشگاه اسپانیایی سپس پیشنهاد داده که فیلیپه کوتینیو و ایوان راکیتیچ را با نیمار معاوضه کنند که این هم نظر مثبت پاریسی ها را جلب نکرده است.

رسانه های فرانسه مدعی شدند که پاریسن ژرمن به بارسلونا گفته حاضر است در اذای دریافت نلسون سمدو، کوتینیو و مبلغ ۱۲۰ میلیون یورو با جدایی نیمار موافقت کند که این پیشنهاد مورد موافقت بارسا قرار نگرفته است. قرار است سران باشگاه روز پنج شنبه در حاشیه جلسه اتحادیه باشگاه های اروپایی بار دیگر با یکدیگر ملاقات کنند و مذاکرات را ادامه دهند.

در عین حال وبسایت espn هم مدعی شده که بارسلونا از نیمار خواسته به طور رسمی تمایلش برای بازگشت به این تیم را اعلام کند تا کار آن ها در مذاکرات با پاریسی ها آسان تر شود.

۲۰۳۱

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.