پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، همزمان با شدت گیری اعتراضات به انتصاب محمدرضا ساکت در کمیته فنی فوتسال و فوتبال ساحلی شنیده می‌شود برخی از اعضای کمیته فنی فوتبال هم به حضور غیر قانونی ساکت در این کمیته اعتراض دارند. محمدرضا ساکت بر خلاق حکمی که برای حضور […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، همزمان با شدت گیری اعتراضات به انتصاب محمدرضا ساکت در کمیته فنی فوتسال و فوتبال ساحلی شنیده می‌شود برخی از اعضای کمیته فنی فوتبال هم به حضور غیر قانونی ساکت در این کمیته اعتراض دارند.

محمدرضا ساکت بر خلاق حکمی که برای حضور در کمیته فنی فوتسال و فوتبال ساحلی دریافت کرده در کمیته فنی فوتبال حکمی ندارد با این وجود علاوه بر حضور در جلسات این کمیته تصمیم گیرنده اصلی در خصوص انتخاب و انتصاب مربیان تیم های ملی است به طوری که برخی از مربیان تیم های ملی پایه، سرپرستان و مدیران تیم ها با تصمیم شخصی و انفرادی او انتخاب شده اند و سایر اعضا با این تصمیمات مخالف هستند.

گفته می شود بعد از استعفای انصاری فرد و شمسایی حالا برخی از اعضای کمیته فنی فوتبال هم تصمیم گرفته اند نسبت به حضور و دخالت ساکت در این کمیته واکنش نشان بدهند. باید دید موج استعفاها که در فوتسال آغاز شده به فوتبال هم کشیده خواهد شد؟

انتهای پیام/ر

منبع خبر: فارس

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.