پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، تراکتور در پنجره تابستانی پیش فصل به دنبال جذب یک مهاجم بوده تا جایگزین اروین و استوکس کند و در خط حمله هم مثل سایر خطوط پرستاره شود. در شرایطی که یک هفته مانده به شروع فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر، امانوئل آدبایور اقدام به انتشار […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، تراکتور در پنجره تابستانی پیش فصل به دنبال جذب یک مهاجم بوده تا جایگزین اروین و استوکس کند و در خط حمله هم مثل سایر خطوط پرستاره شود.

در شرایطی که یک هفته مانده به شروع فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر، امانوئل آدبایور اقدام به انتشار پستی از یکی از پیج‌های تراکتور کرده که نام او را به عنوان یکی از گزینه‌های مورد نظر مصطفی دنیزلی مطرح کرده است.

این مهاجم توگویی سال‌ها در لیگ برتر انگلیس در ترکیب آرسنال و منچسترسیتی عملکرد خوبی داشت. او مدتی به‌صورت قرضی در رئال‌مادرید بازی کرد و سپس به تاتنهام پیوست. بعد از مدت کوتاه حضور در کریستال‌پالاس راهی ترکیه شد و تا پایان فصل گذشته عضو تیم استانبول باشاکشهیر بود. آدبایور ۳۵ ساله، از سال ۲۰۰۰ عضو تیم ملی توگو بوده و ۸۷ مرتبه پیراهن تیم ملی کشورش را برتن کرده است. در حال حاضر هم کاپیتان این تیم به شمار می‌رود.

مهاجم سابق رئال و آرسنال در راه تراکتور!

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.