پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، جانلوکا دی‌مارتسیو خبرنگار شبکه اسکای اسپورت که چند روز پیش از اختلاف آندره‌آ استراماچونی و مسئولان باشگاه استقلال پرده برداشته بود در توئیتی جدید به این موضوع پرداخت. دی‌مارتسیو در صفحه توئیتر خود نوشت: صحبت از جدایی استراماچونی از استقلال آنقدر جدی بود که در کمترین […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، جانلوکا دی‌مارتسیو خبرنگار شبکه اسکای اسپورت که چند روز پیش از اختلاف آندره‌آ استراماچونی و مسئولان باشگاه استقلال پرده برداشته بود در توئیتی جدید به این موضوع پرداخت.

دی‌مارتسیو در صفحه توئیتر خود نوشت: صحبت از جدایی استراماچونی از استقلال آنقدر جدی بود که در کمترین زمان ممکن هواداران استقلال به این موضوع در مقابل باشگاه اعتراض کردند. حتی کار به اینجا کشید که فتحی به رسانه‌های ایرانی گفت که او مربی ما می‌ماند.

البته این اتفاقات منجر به صحبت‌هایی بین طرفین شد و آن‌ها شفاف در مورد مسائل مختلف صحبت کردند. سرمربی سابق اینتر به شدت از بدقولی‌ها ناراحت است و در روز‌های اول وعده‌هایی به او داده شد که انتظار داشت این وعده‌ها عملی شود. با همه این شرایط و با قول‌هایی که مدیریت باشگاه استقلال داده خیلی از مسائل شفاف نیست.

این خبرنگار در ادامه تاکید کرد: با وجود اتفاقاتی که رخ داده استراماچونی در استقلال ماندگار شده البته این تصمیم تا زمانی است که مدیران استقلال روی وعده‌های خود ماندگار باشند.

خبرنگار اسکای اسپورت: استراماچونی فقط به یک شرط در استقلال می‌ماند

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.