پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: رئال مادرید در قضیه نیمار، قصد تسلیم شدن ندارد. به گزارش وبسایت نود و به نقل از اسپورت، فلورنتینو پرز رئیس باشگاه رئال مادرید آماده است تا برای راضی کردن پاریسن‌ژرمن بر سر واگذاری نیمار، وینیسیوس جونیور را هم در این انتقال بگنجاند. زین الدین زیدان از زمان حضور […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

رئال مادرید در قضیه نیمار، قصد تسلیم شدن ندارد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از اسپورت، فلورنتینو پرز رئیس باشگاه رئال مادرید آماده است تا برای راضی کردن پاریسن‌ژرمن بر سر واگذاری نیمار، وینیسیوس جونیور را هم در این انتقال بگنجاند.

زین الدین زیدان از زمان حضور مجدد در رئال مادرید از نمایش های وینیسیوس متقاعد نشده و چراغ سبز را برای خروج او نشان داده است.

رئال پیش از این تلاش کرده بود تا در ازای نیمار بازیکنانی نظیر گرت بیل، لوکا مودریچ و یا ایسکو را وارد مذاکرات جهت حضور در پاریسن‌ژرمن کند اما هیچ یک از این سه بازیکن از چنین ایده ای استقبال نکردند. اکنون آن ها امیدوارند که وینیسیوس داستانی جدا از این ۳ نفر داشته باشد، به خصوص آن که ستاره ۱۹ ساله برزیلی در پاریس طرفدار بزرگی به نام لئوناردو، مدیرورزشی این باشگاه دارد. 

وینیسیوس در تور پیش فصل ۵ بازی برای رئال انجام داد و نقش پررنگی را در این تور برای کهکشانی ها ایفا نکرد. (۴۴ دقیقه مقابل بایرن، ۲۵ دقیقه مقابل آرسنال، ۴۶ دقیقه مقابل اتلتیکومادرید، ۲۶ دقیقه مقابل تاتنهام و ۶۱ دقیقه مقابل فنرباغچه با ثبت یک پاس گل) همین نمایش های مقطعی نشان دهنده عدم اعتماد زیدان به وینیسیوس بوده، مسئله ای که اعتماد به نفس او را دچار مشکل کرده است.

نکته دیگری که رئال را به فکر وارد کردن وینیسیوس در جریان مذاکرات کرده، پر بودن سهمیه بازیکنان غیراروپایی (اعضای خارج از اتحادیه اروپا) بوده است. وینیسیوس، ادر میلیتائو و فده والورده ۳ بازیکنی هستند که این سهمیه را اشغال کرده اند و رودریگو و کوبو نیز با حضور اولیه در کاستیا، سهمیه ای از تیم بزرگسالان رئال پر نکرده اند. 

وینیسوس در سال ۲۰۱۷ با قراردادی به ارزش ۴۵ میلیون یورو از فلامینگو به رئال پیوست و در تابستان ۲۰۱۸ بعد از رسیدن به ۱۸ سالگی، رسما به کهکشانی ها ملحق شد. او در اولین فصل حضور در رئال ۳۱ مسابقه برای این تیم انجام داد و ۴ گل هم به ثمر رساند. ارزش او در بازار حدود ۷۰ میلیون یورو تخمین زده می‌شود.

۷۷۱۲

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.