پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: امین معاوی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شرایط تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام(ره) اظهار داشت: سرمربی خود را انتخاب کردیم و کم‌کم کار مذاکره با بازیکنان را هم آغاز می‌کنیم، در حال حاضر فعلا اولویت با تیم ملی است و پس از رقابت‌های جام جهانی، […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

امین معاوی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شرایط تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام(ره) اظهار داشت: سرمربی خود را انتخاب کردیم و کم‌کم کار مذاکره با بازیکنان را هم آغاز می‌کنیم، در حال حاضر فعلا اولویت با تیم ملی است و پس از رقابت‌های جام جهانی، کار اصلی‌مان آغاز خواهد شد. 

وی در مورد انتخاب فرزاد کوهیان به عنوان سرمربی گفت: نحوه انتخاب او براساس معیار فرایند مشخصی بود، رزومه چند مربی را درنظر گرفتیم و نقاط ضعف و قوت آنها را دسته‌بندی کردیم که درنهایت فرزاد کوهیان از همه بهتر بود و انتخاب شد. 

مدیرعامل باشگاه پتروشیمی در مورد اعتراض برخی از هواداران این تیم به انتخاب کوهیان، گفت: این هواداران همه عزیزان ما هستند، البته هوادار یک معیار و تعریف خاصی دارد، باید بررسی میدانی کرد که هدف از این اعتراض‌ها چه بوده است، چرا باید این اتفاق بیفتد، آیا قبلا هم بوده است یا الان اتفاق افتاده است؟ به هر حال هر تغییری واکنش‌هایی خواهد داشت. 

وی ادامه داد: طی صحبت‌هایی که با آنها داشتیم، جو به گونه‌ای آرام شد و دغدغه‌ای ذهنی که بود برطرف شد. هوادار این حق را دارد که نسبت به چیزی که علاقه‌اش است اعتراض کند و وظیفه ما این است که شفاف‌سازی کنیم. برای همه افراد حتی منتقدان باید احترام گذاشت. واقعیت در راستی همیشه تأثیر می‌گذارد، ما هم همین رویه را پیش گرفته‌ایم. 

معاوی در مورد اینکه چه زمانی تمرینات این تیم آغاز می‌شود، گفت: از ماه آینده بر طبق برنامه فرزاد کوهیان سرمربی تیم کارمان را آغاز می‌کنیم، الان در حال تشکیل تیم هستیم و یک بخش از تیم ملی‌پوشان و بخش دیگری از بازیکنان بومی استان و منطقه خواهد بود. 

وی در پاسخ به این سؤال که چند درصد از بازیکنان فصل قبل باقی می‌مانند، گفت:‌ ما براساس تعهدی که داشتیم تمام قراردادهای فصل قبل را تسویه کردیم و برای فصل جدید براساس نظر سرمربی مذاکرات‌مان را شروع می‌کنیم. 

مدیرعامل باشگاه پتروشیمی در مورد اینکه این تیم دو فصل است قهرمان نشده و آیا برای فصل جدید برنامه‌ای دارید یا خیر،‌گفت: همیشه برای قهرمانی تلاش کردیم، اما شرایط طوری نبوده که به هدف اصلی خود برسیم. ما برای فصل جدید فرایندهای رسیدن را تغییر دادیم و براساس توانایی‌ها پیش می‌رویم. 

معاوی در پایان در پاسخ به این سؤال که آیا بودجه‌تان تغییر کرده است یا خیر، گفت: طبق قانون، سال گذشته باید الزاماتی را در بحث بودجه رعایت می‌کردیم و این اتفاق افتاد، امسال براساس همان بودجه سال قبل کارمان را ادامه خواهیم داد و تغییری نمی‌کند.

انتهای پیام/

منبع خبر: فارس

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.