پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، اختلافات میان مجیدی و فدراسیون زمانی شعله‌ور شد که فرهاد و فدراسیون توافق کردند یک مربی خارجی جذب کنند. فدراسیون فوتبال اعلام کرد تا سقف ۵ هزار دلار ماهانه به این مربی می‌دهد. مجیدی هم قبول کرد و رفت. او در اسپانیا با یک مربی مذاکره […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، اختلافات میان مجیدی و فدراسیون زمانی شعله‌ور شد که فرهاد و فدراسیون توافق کردند یک مربی خارجی جذب کنند. فدراسیون فوتبال اعلام کرد تا سقف ۵ هزار دلار ماهانه به این مربی می‌دهد. مجیدی هم قبول کرد و رفت. او در اسپانیا با یک مربی مذاکره کرد و با او به توافق رسید. منتها یک مشکل وجود داشت. این مربی ماهانه ۸ هزار دلار می‌خواست! فرهاد مجیدی به مسئولان فدراسیون اعلام کرد این مربی را می‌خواهد. تاج، اما با رقم پیشنهادی مخالفت کرد و گفت اگر می‌خواستند ۸ هزار دلار بدهند و برای مربی ماشین و خانه هم بگیرند، سرمربی خارجی می‌آوردند! رئس فدراسیون تأکید داشت آن‌ها به این دلیل کرانچار را کنار گذاشتند که دلار می‌گرفت و برایشان گران درمی‌آمد. اختلاف نظر مجیدی و فدراسیون فوتبال به قدری بالا گرفت که در نهایت شماره ۷ محبوب آبی‌ها تصمیم گرفت استعفا کند و برود. تهدید فرهاد به قدری جدی بود که فدراسیون فوتبال تلاش کرد مشکل را به نوعی حل و فصل کند. تاج این روز‌ها با مشکلات زیادی در فدراسیون روبه‌رو است. همین حالا ویلموتس پولش را می‌خواهد و آن‌ها ندارند که پرداخت کنند. رئیس فدراسیون هم احتمالاً با خودش فکر کرد استعفای مجیدی می‌تواند به شدت دردسرساز شود، چون زمان زیادی تا شروع مقدماتی المپیک نیست و دیگر زمانی ندارند. از سویی اکثر مربیان مطرح تیم گرفته‌اند و در واقع جدایی فرهاد یعنی از بین رفتن تمام امید‌ها برای رسیدن به المپیک. به همین خاطر تاج تلاش کرد تا به شکلی موضوع را حل و فصل کند. این بود که صحبت‌ها با مجیدی آغاز شد و فدراسیون از او خواست تخفیف لازم را از مربی اسپانیایی بگیرد. روز گذشته صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک هر چند ماجرای استعفای مجیدی را تکذیب کرد ولی گفت دیگر مشکلی برای حضور دستیار خارجی او در تیم ملی امید وجود ندارد و به زودی این دستیار به کادر آن‌ها اضافه خواهد شد.
ظاهراً فرهاد در مذاکرات جدیدی که با مربی اسپانیایی داشته توانسته رضایت او را جلب کند تا ماهانه ۵ هزار دلار دریافت کند. به زودی این مربی که هنوز نامش اعلام نشده، فعالیتش را در تیم امید آغاز خواهد کرد. در واقع هم فرهاد از موضعش کوتاه آمد و هم فدراسیون تلاش کرد با طمأنینه و آرامش مشکل را حل و فصل کند.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.