بوستان‌های عباس‌آباد؛ پاتوق اهالی تئاتر
بوستان‌های عباس‌آباد؛ پاتوق اهالی تئاتر

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، منطقه فرهنگی- گردشگری عباس‌آباد با مشارکت انجمن هنرهای نمایشی ایران از این پس، پذیرای مخاطبان نمایش‌های خیابانی در منطقه عباس آباد خواهد بود. این نمایش‌ها که به صورت هفتگی تدارک دیده شده‌اند، عصر روزهای چهارشنبه در بوستان‌های آب و آتش، نوروز، گنبد مینا و پل طبیعت اجرا […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، منطقه فرهنگی- گردشگری عباس‌آباد با مشارکت انجمن هنرهای نمایشی ایران از این پس، پذیرای مخاطبان نمایش‌های خیابانی در منطقه عباس آباد خواهد بود.

این نمایش‌ها که به صورت هفتگی تدارک دیده شده‌اند، عصر روزهای چهارشنبه در بوستان‌های آب و آتش، نوروز، گنبد مینا و پل طبیعت اجرا می‌شوند. نمایش‌های خیابانی به صورت مناسبتی انتخاب شده و روز نخست هر هفته، موضوع‌های آن‌ها مشخص و اعلام می‌شود تا مخاطبان بتوانند با اطلاع از چند و چونِ برگزاری «چهارشنبه تئاتر»، در مناطق موردنظر حضور یابند. 

زمان اجرای نمایش‌های خیابانی اراضی عباس‌آباد، ساعت ۱۸ الی ۲۱ روزهای چهارشنبه هر هفته است. نمایش‌های مذکور، به طور همزمان در سه نقطه مشخص شده در اراضی عباس آباد، به اجرا در خواهند آمد.

۵۷۵۷

منبع خبر: خبر آنلاین

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.

دیگران پسندیدند

این مطالب را از دست ندهید