پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: دژان لوورن دیگر جایی در برنامه های یورگن کلوپ ندارد. به گزارش وبسایت نود و به نقل از فوتبال ایتالیا، باشگاه رم در حال مذاکره با لیورپول بر سر انتقال قرضی دژان لوورن، مدافع ۳۰ ساله و کروات لیورپول است. از زمان آغاز این مذاکرات، رم تعقیب دنیله روگانی […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

دژان لوورن دیگر جایی در برنامه های یورگن کلوپ ندارد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فوتبال ایتالیا، باشگاه رم در حال مذاکره با لیورپول بر سر انتقال قرضی دژان لوورن، مدافع ۳۰ ساله و کروات لیورپول است.

از زمان آغاز این مذاکرات، رم تعقیب دنیله روگانی مدافع ملی پوش یوونتوس را رها کرده تا بر روی جذب لوورن تمرکز کند. بنابه گزارش نیکولو شیرا از گاتزتا دلواسپورت، رم امیدوار است با پرداخت ۲ تا ۳ میلیون یورو به لیورپول، لوورن را با قراردادی قرضی به مدت یک فصل به خدمت گیرد.

شیرا اضافه کرده که این قرارداد، بندی برای دائمی شدن به ارزش ۱۵ تا ۱۶ میلیون یورو خواهد داشت و اگر لوورن با پیراهن رم به تعداد مشخصی بازی و گل برسد، این بند باید توسط رم فعال گردد. (به نوعی تبدیل به بند خرید اجباری می‌شود)

لوورن در سال ۲۰۱۴ با انتقالی ۲۰ میلیون پوندی از ساوتهمپتون به لیورپول پیوست و تاکنون در ۱۷۰ بازی در تمامی رقابت ها برای این تیم به میدان رفته است. او اکنون بعد از فن‌دایک، گومز و ماتیپ اولویت سوم کلوپ در مرکز خط دفاعی است و فصل گذشته هم تنها در ۱۸ مسابقه لیورپول را همراهی کرد تا کلوپ نشان دهد دیگر اعتقاد چندانی به مدافع کروات خود ندارد.

۷۷۱۲

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.