پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: استقلال و استراماچونی به یکدیگر یک هفته فرصت داده اند. به گزارش وبسایت نود و به نقل از فوتبال ایتالیا، روز گذشته (سه شنبه) بود که توتومرکاتووب از احتمال پایان همکاری باشگاه استقلال تهران و آندره‌آ استراماچونی با توافقی دوطرفه خبر داد. استراماچونی در روز ۱۳ ژوئن ۲۰۱۹ با قراردادی […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

استقلال و استراماچونی به یکدیگر یک هفته فرصت داده اند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فوتبال ایتالیا، روز گذشته (سه شنبه) بود که توتومرکاتووب از احتمال پایان همکاری باشگاه استقلال تهران و آندره‌آ استراماچونی با توافقی دوطرفه خبر داد.

استراماچونی در روز ۱۳ ژوئن ۲۰۱۹ با قراردادی ۳ ساله هدایت استقلال را به عهده گرفت اما این گزارش حاکی از آن بود که استراما و مدیربرنامه های او، فدریکو پاستورلو، قصد دارند حتی قبل از شروع نخستین فصل، این قرارداد را فسخ کنند. 

با این حال بعد از تنها یک روز، همین وبسایت خبر از تماسی میان پاستورلو و امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال داده است. در این تماس مدیر ایرانی تمایل خود نسبت به ادامه این همکاری و احترام به توافق نامه را تصریح کرده است. 

به نظر می‌رسد در نتیجه این تماس، دو طرف ماجرا یک هفته به یکدیگر فرصت داده اند تا به شکل دقیق موضوعات مورد اختلاف را مشخص کرده و در جهت رفع آن تلاش کنند. بنابراین نمی‌توان تا یک هفته آینده با اطمینان از حل ۱۰۰ درصدی اختلافات و یا خروج قطعی استراما از استقلال سخنی به میان آورد.

“ناتوانی باشگاه در برآورده کردن خواسته ها در بازار نقل و انتقالات” از نگاه توتومرکاتو مهم ترین مشکل استراماچونی و پاستورلو با باشگاه استقلال بوده است. این باشگاه حاضر در لیگ برتر خلیج فارس توانست شیخ دیاباته، مهاجم سابق بنونتو را به تهران بکشاند اما ناکامی در جذب بازیکنان درخواست شده استراما، نظیر مانوئل پوکیارلی و بوکاری درامه، مرد ۴۳ ساله و سرمربی سابق اینترمیلان، اودینزه و پاناتینایکوس را ناراحت کرده است.

۷۷۱۲

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.