پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، پرسپولیس در آخرین بازی دوستانه خود قبل از آغاز لیگ از ساعت ۱۷:۳۰ امروز در ورزشگاه کارگران (ورزشگاه قدیمی محل تمرینانش) به مصاف گل‌گهر رفت و موفق شد این تیم را با نتیجه ۲ بر یک شکست دهد. مهدی ترابی و علی علیپور (از روی نقطه […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، پرسپولیس در آخرین بازی دوستانه خود قبل از آغاز لیگ از ساعت ۱۷:۳۰ امروز در ورزشگاه کارگران (ورزشگاه قدیمی محل تمرینانش) به مصاف گل‌گهر رفت و موفق شد این تیم را با نتیجه ۲ بر یک شکست دهد. مهدی ترابی و علی علیپور (از روی نقطه پنالتی) برای پرسپولیس گلزنی کردند. هر سه گل بازی در نیمه دوم به ثمر رسید.
* پرسپولیس در این بازی با دو ترکیب کاملا متفاوت به میدان رفت. در نیمه علیرضا بیرانوند، محمد انصاری، محمدحسین کنعانی‌زادگان، محسن ربیع‌خواه، کمال کامیابی‌نیا (کاپیتان)، سعید حسین‌پور، سیامک نعمتی، آدام همتی، محمدامین اسدی، مهدی عبدی و امیر روستایی برای این تیم به میدان رفتند.
*رادوشویچ، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، محمد نادری، مهدی شیری، امید عالیشاه، احمد نورالهی، فرشاد احمدزاده، مهدی ترابی، وحید امیری و علی علیپور ترکیب نیمه دوم سرخپوشان را در این بازی تشکلیل دادند.
* با شروع نیمه دوم کالدرون ترکیب تیمش را به طور کل تغییر و نفرات اصلی را به زمین فرستاد.
برتری پرسپولیس با ۲ مصدوم و یک اخراجی!
* مهدی ترابی دقایقی پس از ورودش به میدان با حرکت خلاقانه و شوت محکم توانست اولین گل بازی را به ثمر برساند.
* گل‌گهر در نیمه دوم از اشتباه مدافعان پرسپولیس سود برده و موفق به زدن گل تساوی شد.
* بعد از اینکه محسن ربیع‌خواه در نیمه اول مصدوم شد و نتوانست به بازی ادامه دهد، فرشاد احمدزاده هم در دقیقه ۷۴ به دلیل مصدمیت از زمین خارج و جای خود را به امیر روستایی داد.
* شجاع خلیل‌زاده بعد از گل تیم گل‌گهر به خاطر اعتراض به داور بازی از زمین اخراج شد. او در بازی دوستانه قبل تیمش مقابل فولاد خوزستان هم به همین دلیل کارت قرمز گرفته بود.
* علی علیپور در اواخر بازی با دروازه‌بان حریف تک به تک شد که خطای این دروازه بان ضربه پنالتی را برای سرخپوشان به همراه داشت. علیپور خودش پشت توپ ایستاده و موفق به گلزنی شد.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.