پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، با اعلام اصغر حاجیلو مدیر آکادمی باشگاه استقلال، سرپرستان و مدیران فنی جدیدی برای تیم‌های پایه این باشگاه انتخاب شد. اصغر حاجیلو درباره آخرین شرایط این آکادمی باشگاه استقلال به سایت رسمی این باشگاه گفت: جلسه‌ای با سرمربیان، سرپرست‌ها و همه اعضای کادر در همه رده‌ها داشتیم. […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، با اعلام اصغر حاجیلو مدیر آکادمی باشگاه استقلال، سرپرستان و مدیران فنی جدیدی برای تیم‌های پایه این باشگاه انتخاب شد.
 اصغر حاجیلو درباره آخرین شرایط این آکادمی باشگاه استقلال به سایت رسمی این باشگاه گفت: جلسه‌ای با سرمربیان، سرپرست‌ها و همه اعضای کادر در همه رده‌ها داشتیم. لازم بود با آن‌ها شفاف صحبت کنم و از همه آن‌ها تشکر کردم که حتی از جیب شخصی خود کمک کردند. به آن‌ها گفتم اگر من شهردار یک ناحیه باشم، شما که کارمند شهرداری هستید، نمی‌خندید؟ من به اینجا آمدم تا آن‌هایی که اهلیت خود را اثبات کرده‌اند و خانه‌نشین شده‌اند، به کار برگردند.
وی در ادامه تصریح کرد: از همه این عزیزان تشکر کردم و آن‌ها نیز پذیرفتند که صحبت‌های من منطقی است. آن‌ها به من لطف کردند و حرف‌های من را پذیرفتند. رضا خلیل‌پور، احمد حیدرخان و جلال بیات‌پور به عنوان سرپرستان جدید و مدیران فنی تیم‌های خود انتخاب شدند. دو نفر دیگر نیز به این لیست اضافه می‌شوند و همچنین عبدالعلی چنگیز نیز به ما اضافه خواهد شد. پیروز قربانی نیز قرار بود به ما اضافه شود، اما شب گذشته عذرخواهی کرد. پرویز برومند، منصور رشیدی و نادر شعایی نیز سه دروازه‌بانی هستند که در کنار ما حضور دارند.
مدیر آکادمی باشگاه استقلال با اشاره به اهمیت تربیت بازیکنان در رده‌های پایه، در تشریح اولویت‌های خود عنوان کرد: در رده پایه، اخلاق و تربیت بازیکنان مهم‌تر از نتیجه گرفتن است. مدیرعامل نیز به من گفت که ما باید بد‌بینی‌ها را به آکادمی تغییر دهیم و شروع کار ما در نونهالان است. ما به دنبال قهرمانی نیستیم و به دنبال خروجی مثبت برای استقلال هستیم. به دنبال جام نیستیم. زیرا جام خیلی به درد ما نمی‌خورد و می‌خواهیم برای آینده استقلال کار انجام دهیم. به مدیرهامل باشگاه قول دادم که نگاه مردم را تغییر دهم و او نیز به من قول داد امسال از نظر مالی مشکلی نداشته باشیم تا پیشانی و ویترین باشگاه استقلال باشیم.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.