پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، جواد زرینچه بازیکن بزرگی بود. بازیکنی که کمتر کسی از او بازی بد به یاد دارد. آقا جواد که حالا سرپرست استقلال است می‌گوید عده‌ای خط گرفتند تا شعار بدهند! (اینجا بخوانید) اما باید از او پرسید آیا هرکس که از شرایط ناراضی است و اعتراض […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، جواد زرینچه بازیکن بزرگی بود. بازیکنی که کمتر کسی از او بازی بد به یاد دارد. آقا جواد که حالا سرپرست استقلال است می‌گوید عده‌ای خط گرفتند تا شعار بدهند! (اینجا بخوانید)

اما باید از او پرسید آیا هرکس که از شرایط ناراضی است و اعتراض دارد یعنی خط گرفته؟ استقلال در دو، سه روز گذشته کلی بحران داشت. بعد خبر استعفای استراماچونی پیچید و میلیچ هم نیامد. آخرش هم که به پیکان ۲ بر صفر باخت. یعنی این همه اتفاق بد فقط در دو، سه روز افتاد و طبعاً هوادار هم ناراحت و دلخور می‌شود. در این شرایط طبیعی است که چند نفر هم شعار می‌دهند و این را نمی‌شود به خط دادن و خط گرفتن ارتباط داد.

البته شاید یک جا‌هایی واقعاً عده‌ای خط بدهند و چند نفر هم با همراهی بوقچی‌ها شعار بدهند، اما حداقل در مورد اتفاقات دو، سه روز اخیر این وصله به هواداران استقلال نمی‌چسبد.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.