پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: پل پوگبا در الدترافورد ماندنی است. به گزارش وبسایت نود، پل پوگبا حداقل یک فصل دیگر در الدترافورد ماندنی است. پل پوگبا حتی بعد از برد خوب منچستریونایتد مقابل چلسی نیز، با اطمینان درباره ماندن در الدترافورد صحبت نکرد و همچنان به شایعات در مورد آینده اش دامن زد. […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

پل پوگبا در الدترافورد ماندنی است.

به گزارش وبسایت نود، پل پوگبا حداقل یک فصل دیگر در الدترافورد ماندنی است.

پل پوگبا حتی بعد از برد خوب منچستریونایتد مقابل چلسی نیز، با اطمینان درباره ماندن در الدترافورد صحبت نکرد و همچنان به شایعات در مورد آینده اش دامن زد. هر چند فصل نقل و انتقالات در انگلیس پایان یافته است ولی باشگاه های سایر کشورها هنوز فرصت جذب بازیکن را تا دوم سپتامبر دارند و این بدان معناست که یوونتوس و رئال مادرید هنوز هم می‌توانند برای جذب پوگبا اقدام کنند.

با این حال، تلگراف مدعی شده است منچستریونایتد هیچ گونه قصدی برای از دست دادن پوگبا در این تابستان ندارد. سولسشائر، پوگبا را در محوریت برنامه های خود در فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰ قرار داده و بابت ذهنیت و رفتار وی در تابستان خشنود است. او مطمئن است که پوگبا در صورت ماندن، کاملاً روی کارش تمرکز خواهد کرد.

در عین حال، از آنجایی که مهلت جذب بازیکن برای منچستریونایتد پایان یافته است، یونایتد هیچ تمایلی ندارد بازیکنی چون پوگبا را از دست بدهد بدون آنکه جانشینی برای وی جذب کند. ضمن اینکه شیاطین سرخ در این تابستان ۱۶۰ میلیون پوند روی پوگبا قیمت گذاشتند که باعث عقب راندن تیم‌های علاقه‌مند به جذب وی شد.

۱۸۷۸

منبع خبر: وب سایت نود

آخرین اخبار ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.