پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، کنفدراسیون فوتبال آسیا تا ۹ شهریور به باشگاه‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا فرصت داده تا تکلیف بدهی‌های معوقه خود را مشخص کنند. بر این اساس مدیران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس کمتر از ۱۶ روز دیگر فرصت دارند تا یا مطالبات طلبکاران شان را بپردازند […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، کنفدراسیون فوتبال آسیا تا ۹ شهریور به باشگاه‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا فرصت داده تا تکلیف بدهی‌های معوقه خود را مشخص کنند. بر این اساس مدیران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس کمتر از ۱۶ روز دیگر فرصت دارند تا یا مطالبات طلبکاران شان را بپردازند یا با طلبکاران برای پرداخت این بدهی‌ها به توافق برسند، در غیر اینصورت احتمال حذف این دو باشگاه از آسیا بخاطر بدهی بسیار زیاد خواهد بود.
کنفدراسیون فوتبال آسیا روی مسایل مالی و بدهی‌های باشگاه حساسیت زیادی به خرج می‌دهد و به هیچ عنوان به تیم‌های بدهکار اجازه حضور در لیگ قهرمانان آسیا را نخواهد داد. دو باشگاه ایرانی دیگر در آسیا نیز شهر خودرو و سپاهان هستند که سپاهان طبق اعلام مسئولان فدراسیون فوتبال به همراه ذوب آهن تنها باشگاه‌های بدون بدهی کشور هستند. وضعیت شهر خودرو هم که در پلی آف آسیا حضور دارد از نظر مالی نامناسب به نظر نمی‌رسد.
AFC بعد از ۹ شهریور در مورد باشگاه‌های بدهکار حاضر در لیگ قهرمانان آسیا تصمیم گیری خواهد کرد و اطلاع رسانی در مورد حذف تیم‌های بدهکار و جانشین کردن تیم‌های دیگر را در اوایل پاییز انجام خواهد داد.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.