پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، فصل جدید رقابت‌های لالیگا برای رئال مادرید روز شنبه در گالیسیا مقابل سلتاویگو آغاز خواهد شد و زیدان می‌گوید که امسال این رقابت‌ها اولویت تیم است.زین‌الدین زیدان در آستانه آغاز لالیگا اسپانیا گفت: همیشه گفته ام که لیگ یک تورنمنت روزمره و برای من مهم‌ترین است. قهرمانی […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

زیدان: اولویت رئال، لالیگا است
به گزارش رسانه ۷، فصل جدید رقابت‌های لالیگا برای رئال مادرید روز شنبه در گالیسیا مقابل سلتاویگو آغاز خواهد شد و زیدان می‌گوید که امسال این رقابت‌ها اولویت تیم است.
زین‌الدین زیدان در آستانه آغاز لالیگا اسپانیا گفت: همیشه گفته ام که لیگ یک تورنمنت روزمره و برای من مهم‌ترین است. قهرمانی در لیگ پیچیده‌ترین است. سعی می‌کنیم امسال این رقابت‌ها را به بهترین شکل ممکن شروع کنیم. این مهم‌ترین ایده ما در پیش فصل بود. بدون بی احترامی به سایر تورنمنت ها، باید این موضوع اولویت ما باشد.
زیدان معتقد است که عملکردی قوی در رقابت‌های لیگ باعث می‌شود که تیم در سایر تورنمنت‌ها نیز قدرتمند ظاهر شود و در سطح بالایی از آمادگی ذهنی و جسمی قرار بگیرد و به این ترتیب فصل ۲۰۱۶/۱۷ که با دوگانه همراه بود، تکرار شود.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.