پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷ و به نقل از روزنامه گل؛ استقلال با استراماچونی نخستین شکست خود را مقابل پیکان تجربه کرد که این شکست تبعات قابل‌توجه ای برای این تیم داشت. استقلال دوشنبه در ورزشگاه اختصاصی پیکان میهمان این تیم بود که با نتیجه ۲ بر صفر شکست خورد. اخراج دشتی […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷ و به نقل از روزنامه گل؛ استقلال با استراماچونی نخستین شکست خود را مقابل پیکان تجربه کرد که این شکست تبعات قابل‌توجه ای برای این تیم داشت. استقلال دوشنبه در ورزشگاه اختصاصی پیکان میهمان این تیم بود که با نتیجه ۲ بر صفر شکست خورد. اخراج دشتی در دقیقه ۲۰ بازی تا درگیری لفظی دو مهاجم این تیم و اعتراض تماشاگران که از پشت نرده‌ها بازی را تماشا می‌کردند از حاشیه‌ای نخستین شکست استقلال بود. استقلال در نیمه اول مقابل پیکان حرفی برای گفتن نداشت و با شکست به رختکن رفت. در نیمه دوم استقلال برای جبران شکست فشار زیادی بر روی دروازه پیکان آورد ولی مهاجمان این تیم بابی دقتی موقعیت‌ها را یکی یک از دست دادند تا این تیم نخستین شکست خود را با استراماچونی تجربه کند.

اما همانطورکه گفتیم این شکست برای استقلال تبعات داشت. دردقایق پایانی بازی و درزمانی که استقلال برای فرار از شکست به گل نیاز داشت در یک صحنه دو مهاجم این تیم یعنی تبریزی و قائدی بر سر یک توپ باهم به مشکل خوردند که این مسئله باعث درگیری لفظی بین دو بازیکن فوق شد! تبریزی که توپ را ازدست‌داده بود، با غرولند و اعتراض به قائدی گفت نزدیک به من بازی کن این‌قدر لب خط نرو که قائدی با اعتراض به او گفت به تو ربطی ندارد بازیت را بکن که این جواب دادن با واکنش شدید تبریزی مواجه شد و درنهایت به درگیری لفظی و چند فحش بین دو طرف منجر شد که صدای تبریزی به‌مراتب بالاتر بود ولی درنهایت این درگیری لفظی با دخالت بازیکنانی که نزدیک این دو نفر بودند، ختم به خیر شد. البته این آخرین درگیری لفظی این دو نفر تا پایان بازی نبود بلکه یکی دو بار دیگر بر سر جاگیری در فضا و نرسیدن توپ و پاس ندادن بازهم بر سر هم غر زدند! نکته جالب دراین‌بین واکنش نشان ندادن استراماچونی بود که خیلی راحت از این موضوع گذشت.آن‌هم درحالی‌که این اتفاق در نقطه‌ای از زمین بود که هم به نیمکت نزدیک بود و هم به‌راحتی می‌شد صداها را شنید.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.