پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، حسین مرادمند مدافع میانی شهر خودرو از همراهی نکردن مسئولان شهر مشهد با تیم شهر خودرو ناراحت است. صحبت ما با مدافع این تیم به بهانه شروع لیگ به گلایه‌های او کشیده شد. * گویا در شهر مشهد همکاری‌ای با تیمتان نمی‌شود؟!متأسفانه ورزشگاه امام رضا (ع) […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، حسین مرادمند مدافع میانی شهر خودرو از همراهی نکردن مسئولان شهر مشهد با تیم شهر خودرو ناراحت است. صحبت ما با مدافع این تیم به بهانه شروع لیگ به گلایه‌های او کشیده شد.
* گویا در شهر مشهد همکاری‌ای با تیمتان نمی‌شود؟!
متأسفانه ورزشگاه امام رضا (ع) را برای بازی دوستانه در اختیار ما قرار ندادند تا جایی که آقای گل‌محمدی در بازی با گل‌گهر به علامت اعتراض حاضر نشد. این مسائل و کم‌کاری‌ها به هیچ عنوان زیبنده فوتبال مشهد و تیمی که نماینده ایران در آسیا شده، نیست. متأسفانه مسئولان شهر از دادن یک زمین چمن خوب به تیم ما خودداری می‌کنند.
* یعنی معتقدی امکانات هست، اما در اختیار تان قرار نمی‌دهند؟!
من قبول دارم کشور ما به لحاظ سخت‌افزاری ضعیف است و نمی‌توان توقع داشت در یک شب همه موارد روبه‌راه شود، اما مسئولان می‌توانند امکاناتی که در شهر مشهد وجود دارد را در اختیار ما قرار دهند. واقعاً برای من جالب است که چرا حمیداوی مالک باشگاه که آمده و برای تیم ما هزینه می‌کند را همراهی نمی‌کنند یا یحیی گل‌محمدی که بهترین نتایج تاریخ یک تیم مشهدی را با تیم شهر خودرو کسب کرده را این‌طوری اذیت می‌کنند و از دادن زمین تمرین خوب و زمین ورزشگاه امام رضا (ع) خودداری می‌کنند؟ این در حالی است که ما می‌بینیم کوچکترین مشکلات یک شهر توسط نماینده آن شهر طرح موضوع می‌شود و…، اما رئیس هیئت فوتبال مشهد مدعی شده چرا نام تیم ما شده شهر خودرو و نامی از مشهد در آن نیست. من فکر می‌کنم هدف ما خوشحالی مردم مشهد و فوتبال‌دوستان مشهدی است، اما با ما همراهی نمی‌شود.
* در رابطه با قرعه هفته اول لیگ و بازی با پیکان در شهر قدس چه نظری داری؟
برای لیگ نوزدهم همه تیم‌ها در تلاش هستند تا به بهترین شکل آماده شوند و بهترین نمایش را ارائه دهند. در لیگ فاصله تیم‌ها با یکدیگر کم است، اما با این وجود من قرعه تیم‌مان را در هفته اول قرعه خوبی می‌دانم.
* امسال دنبال گلزنی هستی؟
فصل قبل یک گل به نفت مسجد سلیمان زدم که از بدشانسی من مردود اعلام شد، اما امسال سعی می‌کنم در کنار وظیفه اصلی‌ام که کمک به خط دفاعی است در گل زدن هم به تیمم کمک کنم.
* مانند فصل قبل می‌توانید سهمیه بگیرید؟
تیم ما فصل قبل با بودجه ۱۳ میلیاردی در بین مدعیان موفق شد سهمیه بگیرد و این در حالی بود که تیمی با بودجه ۷۰، ۸۰ میلیاردی نتوانست سهیمه بگیرد. امسال هم هزینه زیادی نداشتیم، اما با کار تیمی خوب و کادر فنی کاربلد و… خیلی امیدواریم.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.