پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، در رقابت‌های دسته سوم بادی‌کلاسیک قهرمانی آسیا در چین با بدنی متفاوت از همان ابتدا نشان داد که برای کسب بهترین عنوان آن رقابت‌ها آمده است. دلاور مازندرانی در چین و در دسته سوم رقابت‌های بادی‌کلاسیک با قاطعیت قهرمان شد و متعاقب آن بر سر کسب […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، در رقابت‌های دسته سوم بادی‌کلاسیک قهرمانی آسیا در چین با بدنی متفاوت از همان ابتدا نشان داد که برای کسب بهترین عنوان آن رقابت‌ها آمده است. دلاور مازندرانی در چین و در دسته سوم رقابت‌های بادی‌کلاسیک با قاطعیت قهرمان شد و متعاقب آن بر سر کسب عنوان اورالی مسابقات، رقابت سختی با چینی‌های میزبان داشت. اما عظیم متولی آنقدر خوب بود که در آن‌جا نیز با برتری مطلق قهرمان شد و همگان را به تحسین خود وا داشت.
* سطح کیفی رقابت‌های چین را چگونه دیدید؟
راستش را بگویم، سطح کیفی رقابت‌های آسیایی چین به مراتب بالاتر از رقابت‌های آسیایی سال ۲۰۱۸ در مغولستان بود و نفرات تیم‌های چین و عراق با بهترین سطح آمادگی به مسابقات آمده بودند. نفراتی که حضورشان باعث شد تا رقابت‌های بادی‌کلاسیک قهرمانی آسیا به رقابت‌هایی تماشایی بدل شود.
* فکر می‌کردید قهرمان قهرمانان مسابقات شوید؟
از همان ابتدا فکر می‌کردم که در رقابت‌های دسته سوم قهرمان شوم، اما اینکه اورالی خودم را پیش‌بینی کنم، واقعیت خیر! اما خدا را شکر که این اتفاق برای من افتاد تا یک مقام ارزشمند را برای کشور عزیزم ایران به ارمغان بیاورم.
* پس از کسب عنوان اورالی چه احساسی داشتید؟
خیلی خوشحال بودم و نمی‌دانستم که چگونه باید آن را باور کنم. در مجموع اورالی در رقابت‌های آسیایی چین یکی از بهترین اتفاقات زندگی ورزشی من تا به امروز بود.
* برنامه بعدی شما در کوتاه‌مدت چیست؟‌
می‌خواهم از هفته آینده کارم را برای حضور در رقابت‌های انتخابی جهان شروع کنم و تمامی تلاشم هم این است که در آن رقابت‌ها نیز با دعای خیر مردم قهرمان قهرمانان شوم.
* استقبال مردم مازندران از شما بعد از بازگشت چگونه بود؟
مثل همیشه مردم شهرم بابلسر و در یک کلام مردم مازندران استقبال خوبی از من به عمل آورده و مرا شرمنده محبت‌های خود کردند.
* حالا دیگر به چه افتخاری در این رشته فکر می‌کنید؟
خب طبیعی است که به حضور قدرتمند در رقابت‌های مسترالمپیا فکر کنم. کاری که اگر چه سخت به نظر می‌رسد، اما غیرممکن نبوده و نیست.
* مهمترین عناوینی که تا به امروز موفق به کسب آن‌ها شده‌اید چه عناوینی است؟
اورالی رقابت‌های بیتو کلاسیک، اورالی مسابقات تهران، قهرمانی استان مازندران، نایب قهرمانی رقابت‌های آسیایی ۲۰۱۸، کسب عنوان سومی مسابقات جام الماس سال ۹۷ و قهرمان قهرمانان رقابت‌های آسیایی سال ۲۰۱۹ چین مهمترین عناوینی هستند که تا به امروز موفق به کسب آن‌ها شده‌ام.
* چند سال است که بدنسازی کار می‌کنید؟
۱۲ سال است که به صورت حرفه‌ای بدنسازی کار می‌کنم.
* حرف آخر؟
تشکر از همه آن‌هایی که به من کمک کردند و جاده موفقیت را برای من هرچه بیشتر هموار ساختند.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.