پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، حضور گابریل کالدرون در راس کادرفنی پرسپولیس سبب شده تا تاکتیک‌های فنی این تیم نسبت به دوران حضور برانکو ایوانکوویچ تغییر محسوسی کند. سرمربی پرسپولیس از مدافعان تیمش خواسته هنگام حرکت روبه جلوی تیمی کاملا به خط هافبک نزدیک شوند و کسی عقب نماند. وی تاکید […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، حضور گابریل کالدرون در راس کادرفنی پرسپولیس سبب شده تا تاکتیک‌های فنی این تیم نسبت به دوران حضور برانکو ایوانکوویچ تغییر محسوسی کند.

سرمربی پرسپولیس از مدافعان تیمش خواسته هنگام حرکت روبه جلوی تیمی کاملا به خط هافبک نزدیک شوند و کسی عقب نماند. وی تاکید دارد هنگام حملات تیمی باید فاصله بین خطوط به حداقل برسد و مدافعان میانی به عنوان هافبک‌های دفاعی ایفای نقش کنند. همچنین مدافعان کناری نیز فضای پا به توپ بیشتری دارند تا بتوانند به هافبک‌ها اضافه شده و فرصت سانتر روی دروازه حریفان را نیز پیدا کنند.

گفته می‌شود همین خواسته کالدرون از مدافعان نیز باعث شده تا او تصمیم به حضور محمدحسین کنعانی‌زادگان و شجاع خلیل زاده در قلب خط دفاعی تیم بگیرد. دو بازیکن که از نظر کادرفنی پرسپولیس سرعتی‌تر از سید جلال حسینی، محمد انصاری و حسین ماهینی محسوب می‌شوند.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.