پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، تیم فوتبال ذوب‌آهن دوشنبه شب با شکست مقابل الاتحاد عربستان از لیگ قهرمانان آسیا حذف شد و روز گذشته (سه‌شنبه) از قطر به کشورمان بازگشت.سفر تیم ذوب‌آهن به دوحه بدون حاشیه نبود و ماکالی کریسانتوس، بازیکن نیجریه‌ای این تیم در هواپیما درگیر ماجرایی عجیب شد. داستان […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، تیم فوتبال ذوب‌آهن دوشنبه شب با شکست مقابل الاتحاد عربستان از لیگ قهرمانان آسیا حذف شد و روز گذشته (سه‌شنبه) از قطر به کشورمان بازگشت.
سفر تیم ذوب‌آهن به دوحه بدون حاشیه نبود و ماکالی کریسانتوس، بازیکن نیجریه‌ای این تیم در هواپیما درگیر ماجرایی عجیب شد. داستان از این قرار است که تلفن همراه این بازیکن در طول پرواز رفت تیم ذوب‌آهن از تهران به دوحه به زیر صندلی می‌افتد و به دلیل عدم دسترسی به زیر صندلی ماکالی نمی‌تواند تلفن همراهش را در اختیار بگیرد. دستکاری کردن سیستم اتوماتیک صندلی از سوی او باعث می‌شود تا صندلی هواپیما دچار نقص شود. از سوی دیگر عصبانی شدن این بازیکن به دلیل اینکه نمی‌توانست گوشی موبایل خود را در اختیار داشته باشد، باعث ایجاد درگیری بین او و مهماندار این هواپیمای قطری می‌شود.
این درگیری برای بازیکن نیجریه‌ای ذوب‌آهن گران تمام می‌شود و بعد از فرود هواپیما در فرودگاه دوحه به این بازیکن اجازه خروج داده نمی‌شود. در حالی که پرواز ذوبی‌ها ساعت ۱۷:۳۰ در دوحه فرود آمده بود این بازیکن در نهایت با تلاش‌های سعید آذری، مدیریت باشگاه می‌تواند ساعت ۳۰ دقیقه بامداد روز بعد از فرودگاه مجوز خروج بگیرد.
البته این همه‌ی ماجرا نیست و تبعات این اتفاق در بازگشت تیم از دوحه به تهران گریبان‌گیر بازیکن نیجریه‌ای می‌شود و این بازیکن به دلیل مشاجره در مسیر رفت با مهماندار هواپیمای قطری در لیست سیاه این شرکت قرار می‌گیرد و نمی‌تواند به همراه تیم به ایران بازگردد. این بازیکن در نهایت از طریق شیراز شب گذشته به ایران باز می‌گردد.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.