پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷: به گزارش رسانه ۷، سعید لطفی به‌شدت از وضعیت به‌وجود آمده برای باشگاه محبوبش دلخور است. او که در جریان مشکل به‌وجود آمده بین استراماچونی و باشگاه قرار گرفته در گفتگو با رسانه ۷ خواهان شفاف‌سازی در این‌باره شد. * شما می‌دانید مقصر اصلی در مشکل به‌وجود آمده برای میلیچ […]

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

به گزارش رسانه ۷، سعید لطفی به‌شدت از وضعیت به‌وجود آمده برای باشگاه محبوبش دلخور است. او که در جریان مشکل به‌وجود آمده بین استراماچونی و باشگاه قرار گرفته در گفتگو با رسانه ۷ خواهان شفاف‌سازی در این‌باره شد.
* شما می‌دانید مقصر اصلی در مشکل به‌وجود آمده برای میلیچ یا استراماچونی کیست؟
اول باید بگویم نمی‌دانم ظرف این سال‌ها چه اتفاقاتی برای باشگاه استقلال رخ داده که عده‌ای از داخل یا بیرون از آن نمی‌گذارند تیم نفس بکشد! فقط این را خطاب به آن‌هایی می‌گویم که چوب لای چرخ استقلال می‌گذارند که شما با احساسات ۲۰، ۳۰ میلیون نفر هوادار این تیم بازی می‌کنید.
* خودتان فکر می‌کنید در بروز این مشکل کم‌کاری از سوی چه کسی بوده است؟
ما از کجا بدانیم وقتی نه باشگاه توضیح می‌دهد نه از اختیارات قانونی استراماچونی خبر داریم.
* چطور؟
یک‌بار برای همیشه باید در این‌باره شفاف‌سازی شود. اینکه استراماچونی برای خرید بازیکن چه اختیاراتی دارد و تا کجا می‌تواند پیش برود و اینکه باشگاه تا کجا متعهد شده که خواسته‌های سرمربی اش را برآورده کند. شاید باشگاه دست او را باز گذاشته است و استراماچونی هم بر حسب همین شرایط رفته و بازیکن آورده و از طرفی ممکن است استراماچونی نباید سراغ بازیکن گرانقیمت می‌رفته و خلاصه‌کلام اینکه باشگاه باید این موضوع را بازگو کند.
* باشگاه با چه هدفی این کار را انجام بدهد؟
برای اینکه مردم بدانند به چه کسی اعتراض کنند. اگر استراماچونی زیاده‌خواهی کرده کسی بی‌دلیل به باشگاه انتقاد نکند و اگر مربی طبق اختیاراتش کار کرده کسی او را مقصر نداند.
* چرا استقلال در این مدت نتوانسته رنگ آرامش را به خود ببیند؟
این سؤالی است که امروز و دیروز در ذهن ما ایجاد نشده است. الان سال‌هاست که استقلال از نظر ساختاری در شرایط بدی قرار دارد و دودش هم فقط به چشم مردم می‌رود. چوبش را آن‌ها می‌خورند. خیلی اتفاقات پیرامون استقلال رخ می‌دهد که نمی‌توان بی‌پرده درباره‌شان حرف زد و گرنه همه می‌دانیم چرا برخی مسائل فقط برای استقلال اتفاق می‌افتد.
* از اوضاع مدیریتی باشگاه خبر دارید؟
یکی از معاونت‌ها استعفا کرده. دیگری روی تخت بیمارستان است و در هیئت‌مدیره هم همه دنبال مشاغل دیگرشان هستند و با این وضعیت توقع داریم باشگاه بدون مشکل به کارش ادامه دهد. طبیعی است اگر امروز از من هم دعوت کنند برای کار به هیئت‌مدیره استقلال بروم نه نمی‌گویم. حداقل ۴۰ میلیون ایرانی هستند که این پیشنهاد را قبول می‌کنند ولی سؤال اینجاست برای ورود به جمع مدیران باشگاهی با ۳۰ میلیون هوادار نیازی به دانش، علم، پول یا مسائلی از این دست نیست! کاش در انتخاب مدیر برای استقلال هم دقت بیشتری می‌شد.

منبع خبر: خبر ورزشی

آخرین اخبار روز ایران و جهان را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.