با توجه به صحبت‌های ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا، احتمال حضور مسی در ترکیب بارسا در اولین بازی این تیم در فصل جدید لالیگا پایین به نظر می‌رسد.

پایگاه خبری – تحلیلی رسانه ۷:

با توجه به صحبت‌های ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا، احتمال حضور مسی در ترکیب بارسا در اولین بازی این تیم در فصل جدید لالیگا پایین به نظر می‌رسد.

به گزارش “رسانه۷”، صحبت‌های ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا درباره لیونل مسی، ستاره بزرگ این تیم در آستانه اولین دیدار بارسا در فصل جدید لالیگا که فردا جمعه در مقابل اتلتیکو بیلبائو برگزار خواهد شد، نشان می‌دهد که احتمال حضور مسی در این بازی پایین است.

مسی روز چهارشنبه در تمرین بازیکنان بارسلونا به همراه هم‌تیمی‌هایش تمرین نکرد به صورت جداگانه به تمرین پرداخت. ستاره بزرگ آرژانتینی هفته گذشته در تمرینات بارسا از ناحیه ساق پا دچار مصدومیت شده و به همین علت در آخرین تمرین بارسا جداگانه تمرین کرده است.

مسی به دلیل حضور در کوپا آمه‌ریکا با پیراهن آرژانتین اوایل ماه آگوست به اردوی بارسا ملحق شد ولی چیزی نگذشت که تمرینات او در این تیم متوقف شد. لئو نتوانست در تور آمریکای بارسا شرکت کند و هفته گذشته دو مسابقه دوستانه مقابل ناپولی را از دست داد.

حالا والورده سرمربی بارسا می‌گوید حاضر نیست با استفاده عجولانه از مسی دست به ریسک بزند. والورده در این باره گفت:” ما درباره هیچ بازیکنی دست به ریسک نمی‌زنیم، چه رسد به اینکه آن بازیکن لیونل مسی باشد. باید ببینیم لئو در تمرین بعدی چه وضعیتی دارد ولی او نه با تیم کار کرده و نه در بازی‌های دوستانه با تیم بازی کرده”.

سرمربی بارسا در ادامه گفت:” ریکاوردی فردی انجام دادن با بازی در یک مسابقه فرق دارد. روند ریکاوردی مسی خوب پیش می‌رود ولی ما باید تا جلسه تمرینی آخر منتظر بمانیم”.

منبع خبر: ورزش ۳

آخرین اخبار روز ورزشی را در سایت خبری-تحلیلی رسانه ۷ بخوانید.